İki Güzel Arasında Pişti Gerginliği! Fahriye Evcen Gamze Erçel’i mi Taklit Ediyor?

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

İki Güzel Arasında Pişti Gerginliği! Fahriye Evcen Gamze Erçel’i mi Taklit Ediyor?

Fahriye evcen ve Gamze Erçel, 1 hafta ara ile paylaştıkları Instagram fotoğraflarında pişti oldu. Aynı elbise ile verilen pozlar sonrası akıllara “Fahriye Evcen Gamze Erçel’i taklit mi ediyor?” sorusu geldi.

Doğum Günü Kutlamaları Günlerce Sürdü

Son zamanlarda ekranlardan uzak kalarak oğlu Karan’ı büyütmeyi tercih eden Fahriye Evcen, 4 Haziran’da 35 yaşına bastı. Doğum günü kutlamaları günlerce süren Evcen dün Etiler’de eşi Burak Özçivit ile baş başa yediği yemek sonrası kameralara yakalandı. Kutlamalardan memnun görünen güzel oyuncu dün akşam ile ilgili “Karan, Burak, arkadaşlarım derken kutlamalar bir hafta sürdü. Aslında ilk kez kendi mumlarımı üflüyorum. Karan sağ olsun.” açıklamasında bulundu.

Masumlar Apartmanı İddialarını Yalanladı

blank

Hakkında, son zamanların en çok izlenen dizilerinden Masumlar Aparatmanı’nda oynayacağına dair iddialar ortaya atılan ünlü oyuncu, konuşulanların doğru olmadığını söyledi. Ekranlara tekrar dönmeyi düşünen Evcen, yer alacağı ilk projenin ne olacağına dair bir açıklama yapmadı.

Evinin Bahçesinden Fotoğraf Paylaştı

blank

Ünlü oyuncu dün evinin bahçesinden bir fotoğraf paylaştı. İnce askılı elbisesi ile göz kamaştıran Fahriye Evcen’in fotoğrafına takipçilerinden birçok yorum yağdı. Evcen’in elbisenin içinde adeta bir peri kızı gibi göründüğü su götürmez bir gerçek; ancak ünlü influencer Gamze Erçel ile pişti olduğu da gözlerden kaçmadı.

İki Ünlü İsim Pişti Oldu!

blank

Erçel kardeşlerden Gamze Erçel, son zamanların en ünlü fenomenleri ve influencerları arasındaki yerini aldı. Sosyal medya hesabında tanıttığı ürünler, takipçileri tarafından bir hayli rağbet gördü. Hal böyle olunca Gamze Erçel’in herhangi bir sosyal medya kullanıcısı ile pişti olmaması imkansız olurdu. Ancak Fahriye Evcenle pişti oluşu akıllara soru işareti düşürdü.

blank

Gamze Erçel’in bir hafta önce giyerek fotoğraf paylaştığı elbisenin bir başka rengi ile Fahriye Evcen de poz verince sosyal medya çalkalandı! Takipçilerin aklında tek bir soru işareti vardı: Fahriye Evcen Gamze Erçel’i taklit mi ediyor? Siz nedersiniz; güzel oyuncunun buna ihtiyacı var mı?

Benzer Haberler

Deniz 8 Haziran 2021

Gamze Erçel kim aq Fahriye niye onu taklit etsin

Feyza 9 Haziran 2021

Fahriye Evcen diye biri yokki o zaten sürekli birilerinin yaptıklarını tekrar ederek yaşayan biri Neslihan Atagulun gelinliğini bile taklit etti. . .herkesi kıskanıp taklit ederek kendi gibi olanlar onu takip ederek besleniyor

Yorum Yaz