Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Belli Oldu: Ali Atay’ın Partneri Masumiyet’ten Exxen’e Transfer Edildi!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Belli Oldu: Ali Atay’ın Partneri Masumiyet’ten Exxen’e Transfer Edildi!

TRT’nin sevilen dizilerinden Leyla ile Mecnun, final bile yapmadan ekranlara veda etmişti. Absürt komedi alanında nadir dizilerden olan Leyla ile Mecnun; milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyordu. Farklı bir kanalda farklı bir isimle yoluna devam etse de kısa sürede yine ekranlara veda etti. Ancak Acun Ilıcalı bu işe el attı ve Leyla ile Mecnun’u Exxen’e transfer etti. Aynı kadroyla seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Leyla ile Mecnun kadrosunda eksik olan tek isim vardı. O da Leyla karakteri! TV100’den Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre bu isim Masumiyet’te izlediğimiz Deniz Işın olacakmış!

Leyla İle Mecnun

Masumiyet’in Finali Herkesi Üzdü!

Bildiğiniz gibi Fox’un büyük umutlarla başlayan Masumiyet dizisi 13. bölümünde ekranlara veda etti. İlk yayınlandığı günlerde Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz’iyle karşılaştırılan Masumiyet, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken projeler arasında yer alıyordu. Hatta pek çok kişi Twitter ve Instagram’da Sadakatsiz’in kötü adamı Volkan ve Masumiyet’in kötü adamı İlker’i karşılaştırmaya başlamıştı bile.

blank

Ancak ilerleyen haftalarda istenilen performansı göstermeyen Masumiyet, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuna rağmen 13. bölümüyle ekranlara veda etti. Ancak Masumiyet sayesinde ünlünen ve popülerlik kazanan iki genç oyuncu vardı. Bunlar Deniz Işın ve İlayda Alişan! Dizide güzellikleri ve yetenekleriyle ön plana çıkan iki oyuncu; Masumiyet’in final yapmasının ardından birçok yapımdan teklif almaya başladı.

Deniz Işın Yeni Leyla Olarak Karşımıza Çıkacak!

blank

TV100’den Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre ise Deniz Işın’a teklif götüren yapımlardan biri de Leyla ile Mecnun oldu. Exxen’de yeniden yayınlanmaya başlayacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin seti çoktan hazırlanmaya başladı bile. Aynı kadro ve aynı set ekibi ile yoluna devam edecek olan Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosunda tek eksik vardı. O da yeni Leyla! Yayınlandığı üç sezon boyunca birbirinden farklı Leyla’larla karşımıza çıkan Leyla ile Mecnun’da yeni Leyla, Deniz Işın olacakmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz