Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldızından Nefes Kesecek Pozlar: Bikinili Pozlarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldızından Nefes Kesecek Pozlar: Bikinili Pozlarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Tülin karakterini canlandıran Burcu Binici herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Soluğu tatilde alan güzel oyuncu; paylaştığı fotoğraflarla herkesini yüreğini hoplatmayı başardı. Burcu Binici’nin paylaştığı fotoğraf Instagram takipçileri tarafından da oldukça sevildi. Bakalım Burcu Binici yeni sezonda karşımıza nasıl bir diziyle çıkacak? Merakla bekliyoruz.

Show TV’nin sevilen dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 sezon boyunca izleyicilerin karşısına çıkmaya devam etti. Güzel bir Karadeniz hikayesinin anlattıldığı dizinin başrollerinde ise Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Gizem Güneş ve Berfin Nilsu Aktaş’ın başrollerini paylaştığı dizi ikinci sezon finaliyle ekranlara veda etti. Hikayesini tamamlayan dizinin birçok izleyicisi vardı.

blank

Ancak Show TV bu sene oldukça ilginç bir strateji denemeye karar verdi. Neredeyse tüm dizilerini bu sene sonlandıran Show TV; 2022 dizi sezonuna şimdiden bomba gibi hazırlanmaya başladı. Bu sezon içinde birkaç projesi hariç istediğini alamayan Show TV; diğer kanalların gerisinde kalmak zorunda kaldı. Özellikle de Dr. Gülseren Budayıcıoğlu eserleri ve dram yapımlarının popülerliğini arttırdığı bu sezonda Show TV radikal bir değişikliğe gitti ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de final kararını verdi.

blank

Pozlarıyla Yürek Hoplattı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin sevilen oyuncularından biri de Burcu Binici’ydi! Birkaç bölüm konuk oyuncu olarak seyrettiğimiz Burcu Binici ilk olarak 2010 yılında “Sensiz Yaşayamam” dizisinde Gülçin Santırcıoğlu, Emre Kınay, Özgür Çevik ve Mustafa Alabora ile başrolleri paylaştı. Bu diziden sonra “Dürüye’nin Güğümleri”, “Bir Bulut Olsam” gibi yapımlarda rol alan Burcu Binici, son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Tülin karakterine can verdi.

blank

Bugünlerde yeni projesi için hazırlıklara devam eden güzel oyuncu, Instagram’da paylaştığı tatil pozlarıyla herkesin yüreğini hoplatmayı da başardı!

blank
Benzer Haberler

Elizan 8 Haziran 2021

Çok izlediğim bir filim.

Külkedisi 9 Haziran 2021

Mükemmel bir dizinin daha sonuna geldik çok seviyordum. 😊

Elif 9 Haziran 2021

Allah belanı versin sapık

Elif 9 Haziran 2021

Bu filmi izledim çok güzel ama kadın sapık bide kadın olucak🤑🤑🤢🤢🤮🤮

Yorum Yaz