Meedo Enişte İlk Kez Konuştu! Dolandırıcılık İddialarına Şeyma Subaşı Üzerinden Yanıt Verdi: “Servetim Hakkında…”

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Meedo Enişte İlk Kez Konuştu! Dolandırıcılık İddialarına Şeyma Subaşı Üzerinden Yanıt Verdi: “Servetim Hakkında…”

Bugünlerde hem basında hem de magazin sayfalarında yer alan iddiaya göre Meedo eniştemiz, aslında zengin değil dolandırıcıymış! Kendisi hakkında çıkan birçok iddiaya karşı sessizliğini koruyan Meedo ve Şeyma çifti, “dolandırıcılık” iddiasına çok sinirlenmiş olacak ki; ilk kez açıklama yaptılar.

Ancak bu açıklama Şeyma Subaşı’nın klasik laf çarpmaları değildi. Şeyma üzerinden kendisini aklamak isteyen Meedo hem İngilizce hem de Türkçe olarak açıklama yaparak Türk basınının kendisini hayal kırıklığına uğrattığını açıkladı; “Bu açıklamayı Türk medyasından ve son iddialarla ilgili Türk insanlarından duyduğum hayal kırıklığından dolayı yapıyorum. Sözlerime, hayatım boyunca hep özel hayatımı gizli tuttuğumu ve şimdi Türk kamaoyunda birini bulup aşık olduğum için yargılanıp saldırıya uğradığımı söyleyerek başlamak istiyorum. Hiç kimseye zarar vermedim ya da dolandırmadım. Yoksa kendimi Şeyma’nın paylaşımlarından saklar ve anonim kalırdım. Herkese dürüst ve saygı davranmak, her gece yastığa başımı koymadan önce kendimle ve başkalarıyla barış içince olmak üzere yetiştirildim. Şeyma’nın gönderilerinin bir parçası olmayı kabul ediyorum çünkü Türk halkının ve dünyanın bir erkeğin partnerini ne kadar mutlu edebileceini görmesini ve geçmişi ne olursa olsun her zaman saygı duyan, seven ve önemseyen bir erkeği hak ettiğini oradaki kadınlara göstermek istedim.”

blank

“Ne yazık ki medyada okuduklarım bana Türk medyasının daha fazla manşet yaratabilmeleri için ilişkimizin başarısız olmasını umduğunu hissettiriyor. Servetim hakkında hiçbir zaman kamuda veya özelde açıklama yapmadım. Çünkü bir erkeğin servetiyle parasıyla değil çevresindeki insanlara ve sevdiklerine nasıl davrandığı ile ilgili olduğuna inandım.”

blank

“Türk medyasının herhangi bir gerçek olmadan skandalları teşvik etmeyi önemsediğini görmek bende daha da hayal kırıklığı yaratıyor ve gerçek şu ki, bir kez bile Şeyma’yı ve kendimi nişanımızdan dolayı tebrik edildiğimiz bir manşet okumadım. Umarım bu açıklama medyayı mahremiyetime saygı duymaya ikna eder ve Şeyma ile ilişkim hakkındaki bakış açısını olumsuz manşetlerden olumlu manşetlere çevirir. Çünkü kendisi uzun yıllardır medyanın saldırılarından muzdarip bir insan ve şimdi nihayet geçmişini umursamayan ve sadece onunla iyi ve saygın bir gelecek inşa etmek isteyen biriyle beraber. Lütfen özel hayatımıza saygı duyun ve bizim adımıza mutlu olun.”

blank

Anlaşılan Meedo enişteyi oldukça kızdırmışız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz