İki Yıldız Bir Arada! Burcu Biricik’in Oynadığı Netflix Dizisi Fatma’da Melis Sezen de Oynuyor

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

İki Yıldız Bir Arada! Burcu Biricik’in Oynadığı Netflix Dizisi Fatma’da Melis Sezen de Oynuyor

Ünlü oyuncu Burcu Biricik’in başrolünde oynadığı Netflix dizisi “Fatma” 27 Nisan’da başlıyor. Öğrendik ki, dizide “Sadakatsiz”in Derin’i Melis Sezen de varmış.

Burcu Biricik

Nisan ayında her yer Burcu Biricik’le dolacak! Yıllardır diziye uyarlanması planlanan “Camdaki Kız”ın başrolünü kapan ünlü oyuncu, 8 Nisan’da Nalan rolüyle ekranda olacak. Öte yandan, hazırlıkları bir yıldır devam eden Netflix dizisi “Fatma”, 27 Nisan’da ilk sezonuyla yayında olacak. Burcu Biricik, reklam anlaşmasını da yeniledi ve binbir kılığa büründüğü haliyle reklamlarda da içimizi açacak. Kısacası, nisan ayında Burcu Biricik fırtınası bizi bekliyor!

Hem Narin Hem de Katil

Burcu Biricik

Heyecanla beklenen “Camdaki Kız”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun alıştığımız temalarından birini anlatıyor. Bu dizide, Burcu Biricik’i sevgisiz büyüyen ve travmalara sahip Nalan rolünde izleyeceğiz. Hem güzelliğine hem de yeteneğine daha tanıtım fragmanlarında hayran kaldık!

Burcu Biricik

Ama “Fatma” bize bambaşka bir seyir zevki vaat ediyor. Dizide, Fatma adında bir temizlikçinin kaybolan eşini ararken işlediği cinayet sonucunda gelişen olaylar anlatılıyor. Temizlikçi kimliğiyle bu işi kapatan Fatma, yaşamak için öldürmek zorunda kalan bir seri katile dönüşüyor. Öğrendik ki, bu dizide son dönemin parlayan yıldızı Melis Sezen de varmış!

İki Yıldız Bir Arada

Melis Sezen

Genç oyuncu Melis Sezen, 2016 yılında “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle televizyon sektörüne adım attı. O günden beri de birbirinden kaliteli projelerde oynadı ama şansı pek yaver gitmedi. Ta ki, bu sezonun olay yaratan dizisi “Sadakatsiz”e kadar! Sevilen dizi “Sadakatsiz”in en sevilmeyen karakterlerinden Derin’i oynayan Melis Sezen, başarılı performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Özellikle de son bölümlerde Derin’in yaşadığı dönüşümü hakkını vererek canlandıran genç oyuncu, büyük takdir topladı.

Melis Sezen

Dizinin yayın tarihi yaklaştıkça yapılan “Fatma” paylaşımlarından anladık ki, Melis Sezen de bu dizinin önemli bir parçası! Burcu Biricik dışında kimsenin karakteri hakkında bir bilgi yok. Ama Melis Sezen’i önemli bir rolde izleyeceğimiz kesin gibi. Yani, genç oyuncu sezonun en sevilen dizisinin üzerine, Netflix’in en çok merak uyandıran dizisinde oynuyor. Bu yıl, Burcu Biricik’in olduğu kadar Melis Sezen’in de yılı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz