Onur Ünlü’yü Ailesiyle Çoktan Tanıştırmıştı! Hazar Ergüçlü Dün Çıkan “Aileyle Tanıştırma” Haberleriyle Alay Etti

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Onur Ünlü’yü Ailesiyle Çoktan Tanıştırmıştı! Hazar Ergüçlü Dün Çıkan “Aileyle Tanıştırma” Haberleriyle Alay Etti

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü, bir kez daha “aileyle tanışma” haberlerine konu oldu. Ama Ergüçlü’nün babası olarak gösterilen kişi bir siyasetçiydi!

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, ünlü yönetmen Onur Ünlü ile 2018 yılından beri aşk yaşıyor. Çiftin mutluluğu ve sevgisi paylaştıkları fotoğraflardan taşsa da, eleştirilerden kurtulamıyorlar. Çünkü Onur Ünlü, sevgilisi Hazar Ergüçlü’den tam 19 yaş büyük. Üç yıllık birliktelikleri boyunca bu konu hiç gündemden düşmedi. İnsanlar bir türlü alışamıyor ama onlar aldırmıyorlar!

Zerre Kadar Umursamıyorlar

Onur Ünlü Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çifti için yaş farkı meselesinin zerre kadar önemi yok. Öyle ki, Onur Ünlü aralarındaki yaş farkını gazeteleri okuyunca öğrendiğini söylüyor! Sevgilisi gibi, Hazar Ergüçlü de bu konuda çok net ve ilişkisini eleştirenlere sık sık çizgiyi nerede çekmeleri gerektiğini hatırlatıyor. “Bu benim hayatım ve ilişkim” diyen ünlü oyuncu, “İlişkimin ötekileştirildiği kadar öteki olmadığını biliyorum” diyor. Fenomen dizi “Leyla ile Mecnun”un hayranlarının yakından tanıdığı “Onur Ünlü kafası”ndan bir şeyler kapmışa benziyor!

Ailesi de İşin İçine Karıştırılıyor

Onur Ünlü Hazar Ergüçlü

Yine de, çifte yönelik eleştiriler durmuyor. Sık sık, Hazar Ergüçlü’nün ailesinin bu ilişki hakkında ne dediği konuşuluyor. Ama kimsenin telaşlanmasına gerek yok. Hazar Ergüçlü’nün ailesi Onur Ünlü’yle çoktan tanıştı! Malum, Hazar Ergüçlü Kıbrıslı. Zaten oyunculuğa ilk adımını Kıbrıs’ta çekilen “Gölgeler ve Suretler” filmi sayesinde atmıştı. 2019’da yılbaşı için Kıbrıs’a gittiğinde sevgilisi Onur Ünlü’yü de götürdü ve ailesiyle tanıştırdı.

Tatilden dönünce de, “Ailemin Onur ile arası çok iyi, içleri çok rahat. Herkes hayatından memnun, sorun yok” açıklaması yaptı. Ama magazin siteleri canları sıkıldıkça Onur Ünlü ile Ergüçlü ailesini tanıştırmaya devam etti! Son denemeleri ise başta Hazar Ergüçlü olmak üzere herkesi çok güldürdü.

Siyasetçiyi Babası Zannettiler

Hazar Ergüçlü story

Hazar Ergüçlü, yoğun temposundan fırsat bulunca soluğu Kıbrıs’ta aldı. Böylece, “Hazar Ergüçlü sevgilisini ailesiyle tanıştırdı” haberleri mevsimi de başladı! Ama magazinciler bu kez baltayı taşa vurdu. Hazar Ergüçlü’nün babası yerine bambaşka birinin fotoğrafıyla haber yapıldı!

Hazar Ergüçlü story

Fotoğraftaki kişi Hazar Ergüçlü’nün babası Süleyman Ergüçlü değil, Kıbrıs Rum yönetimi eski başkanı Yorgos Vasiliu. Keşke kısa bir Google araştırması yapılsaydı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz