Hayranları Twitter’ı Kilitledi! Hande Erçel’in Aşk Hayatı Murat Dalkılıç’a Sorulunca Ortalık Karıştı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Hayranları Twitter’ı Kilitledi! Hande Erçel’in Aşk Hayatı Murat Dalkılıç’a Sorulunca Ortalık Karıştı

Ünlü oyuncu Hande Erçel hakkındaki aşk haberleri eski sevgilisi Murat Dalkılıç’a soruldu. Sorunun ayarı kaçınca, Hande Erçel’in hayranları Twitter’da ayaklandı!

Hande Erçel

Hande Erçel, 8 yıldır sektörde olmasına rağmen az zamanda çok yol alan isimlerden. Daha oyunculuktaki ilk senesinde, dönemin en çok izlenen dizilerinden “Güneşin Kızları”nda başrol oynamayı başardı. Sonrasında da, onu birbirinden kaliteli dizilerde başrolde izledik. Ama ratinglerden yana yüzü hiç gülmedi! Üstelik, dizilerdeki başarısız rating karnesinin yanında hareketli aşk hayatı da gündemden düşmedi. Rakipleri yetenekleri ve işleriyle haber olurken, Hande Erçel’i sevgilileriyle gördük.

Hande Erçel

Neyse ki, geçen yaz başlayan “Sen Çal Kapımı”, Hande Erçel’in şansını döndürdü. Çok sevilen ve ünlü oyuncuyu sosyal medyada zirveye taşıyan dizi, iş konusunda da şans getirdi. Hande Erçel art arda reklam anlaşmaları imzalamaya başladı.

Kerem Bürsin Hande Erçel

Bu kez de partneri Kerem Bürsin’le çok yakıştırıldığı için başı derde girdi. Gün geçmiyor ki, ikilinin aşk yaşadığı iddia edilmesin! İki oyuncu da bu iddiaları her fırsatta yalanlıyor ama basına malzeme vermeyi de ihmal etmiyorlar. Hande Erçel’in hayranları, dizinin PR çalışmasının bu şekilde yapılmasının ünlü oyuncuya zarar verdiğini düşünüyordu. Ta ki, daha da zararlı bir haber çıkana kadar!

Murat Akdoğan’la Aşk İddiası

Hande Erçel ve Murat Akdoğan

Geçen ay, Hande Erçel’in adı yine aşk dedikodularına karıştı. Ünlü oyuncunun iş insanı Murat Akdoğan’la gizli bir ilişki yaşadığı iddia edildi. Herkes bu iddiaya sessiz kalınca da doğruluğu kabul edildi! Hande Erçel, daha önce eski sevgililerinin arkadaşlarıyla aşk yaşama konusunda sabıkalı bir isim, bu yüzden, eski defterler açıldı. Ünlü oyuncunun eski sevgilisi Murat Dalkılıç’ın yeni sevgilisi Murat Akdoğan’la arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Hande Erçel

İddialar ayyuka çıkınca, Hande Erçel’den nihayet bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu, “Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değil. Bunun üzerine konuşmayalım, gereksiz bir haber” diyerek iddiaları yalanladı. Ama muhabirlere bu da yetmedi!

Murat Dalkılıç’a da Sordular

Hande Erçel Murat Dalkılıç

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, önceki gün yakın arkadaşı Özge Özpirinçci’nin olaylı doğum günü partisine katıldı. Uzun bir aradan sonra Murat Dalkılıç’ı gören muhabirler, her zamanki gibi eski sevgilisi Hande Erçel hakkında sorular yöneltti. Ama bu kez sorunun ayarı kaçtı!

Hande Erçel’le görüşüyor musunuz? Sizin tanıdığınız erkek arkadaşlarınızla çıkıyordu devamlı, haberleri çıktı hatta” sorusu Murat Dalkılıç’ı kızdırdı. Ama daha çok kızan birileri vardı, Hande Erçel’i takip eden 20 milyon hayranı!

#HandeErçelinYanındayız

Hande Erçel

Ünlü oyuncunun hayranları, magazin muhabirlerinin Hande Erçel hakkında bir karalama kampanyası başlattıklarını düşünüyor. Murat Dalkılıç’a sorulanların ardından daha da sinirlenen takipçiler, Twitter’da Hande Erçel’e destek olmak için bir kampanya başlattı. Ünlü oyuncu, dün saatlerce Twitter’da trendler listesinde kaldı!

O kadar derdin arasında Hande Erçel’in neden gündemde olduğunu sorgulayanlar da vardı tabii ki!

Şaka bir yana, yalan bir haberi eski sevgiliye sormak gerçekten de ayıp. Özge Özpirinçci’nin evinin önünde bu haberleri yapmak için bekliyorlardı herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz