İki Yıldız Çok Yakın Arkadaşmış! Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu Hayranlarını Çok Şaşırttı

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

İki Yıldız Çok Yakın Arkadaşmış! Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu Hayranlarını Çok Şaşırttı

Ünlüler camiasının pek bilinmeyen dostluklarından biri, bir Instagram paylaşımıyla ortaya çıktı. Meğer son dönemin iki parlayan yıldızı çok yakın arkadaşmış!

İbrahim Büyükak Eser Yenenler Oğuzhan Koç

Ünlüler için “vefasız” denilse de, onların arasında hepimizin bildiği sıkı dostluklar da var. Sonuçta, yeni projeler de genellikle dostluklar sayesinde bulunuyor! Bu yüzden, yakın arkadaşları pek çok projede de birlikte izliyoruz. Mesela, “Üç Adam” en net örnekti. Çocukluk arkadaşları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç önce “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, sonra da yaptıkları talk show sayesinde en popüler isimler arasına girdiler. Cem Yılmaz’ın kemik kadrosu, Berrak Tüzünataç’ın ilk yazdığı filmde dostu Özge Özpirinçci’nin de yer alması yakın zamandaki diğer örnekler.

Öte yandan, sosyal medyada ve projelerde sürekli gözümüze sokulmayan dostluklar da var! Gizli kapaklı yaşamayı seven bazı ünlülerin dostları da pek bilinmiyor tabii ki. Örneğin, sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” ile kariyerinin zirvesine çıkan Birkan Sokullu bu isimlerden biri. Uzun süredir Instagram hesabı olsa da pek paylaşım yapmayan oyuncu, tatile çıkınca paylaşıma doyamadı! Önce sevgilisiyle, sonra da dizideki rol arkadaşları Ezgi Mola ve Merve Dizdar’la paylaşım yapan oyuncu, bugün de pek bilinmeyen bir dostunu paylaştı.

Meğer Yakın Arkadaşlarmış

Son olarak “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol, yeni Netflix dizisi “Kuş Uçuşu” başlamadan önce Ege’de tatil yapıyor. Ona bu tatilde yakın arkadaşı Birkan Sokullu da eşlik ediyor!

İbrahim Çelikkol Birkan Sokullu

“Doğduğun Ev Kaderindir” de tıpkı “Masumlar Apartmanı” gibi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlandı. Son dönemin en revaçtaki projeleri olan psikoloji dizilerinin yıldızları, belki de bu sayede yakınlaştı, bilen yok. Ama tavırları ve medyaya karşı duruşları çok benzeyen İbrahim Çelikkol ve Birkan Sokullu, kesinlikle uyumlu bir ikili. İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz