Meğer Aylardır Bunu Bekliyormuş! Demet Akalın Fena Dağıttı: “Her gece…”

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Meğer Aylardır Bunu Bekliyormuş! Demet Akalın Fena Dağıttı: “Her gece…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, aylardır müzik ve konser yasağından şikayet ediyordu. Nihayet, sahnelere dönebileceğini öğrenince de coştu!

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Türkiye’nin en popüler ve en çok kazanan ünlülerinden biri. Ama söylediğine göre pandemi onu da fena vurdu! Pandeminin başlarında verdiği “Geçinemiyorum” demeçleri yüzünden aylarca yerden yere vurulan Demet Akalın, hemen ardından da eve kebapçı getirterek tüm eleştiri oklarını üzerine çekti. Sonrasında kızı Hira için özel sınıf açacağını söylemesi de eleştirileri katladı! “Geçinemiyorum” açıklamasından sonra gelen sabah programı anlaşması ve Cumhurbaşkanlığı Konserleri, ünlü şarkıcıyı yatıştıracak zannedildi. Ama öyle olmadı!

Demet Akalın

Allah garibana veriyor” diyerek sık sık tatile çıkan Demet Akalın, bu kez restoranların açılması ve müzisyenlerin tekrar işine dönmesi için sesini çıkarmaya başladı. Malum, kendisi öyle olmadığını söylese de Boğaz’daki restoranlardan Hira Han’ın ona ait olduğu söyleniyor! Aylarca çağrı yaptığı aşı çalışmaları hız kazanıp, mekanlar da açılınca Demet Akalın nihayet yatışmaya başladı. Önce ABD’de sahneye dönen, şimdi de yeni şarkısı “Bi Daha Bi Daha” için çalışan ve Alaçatı konserlerine dönen ünlü şarkıcı, belli ki kopmaya da hazırlanıyor!

“Perşembeden sonra biz”

Gece hayatını ve eğlenmeyi çok seven Demet Akalın, Okan Kurt’la evlenip kızı Hira’yı doğurduktan sonra gece eğlencelere biraz ara verdi. Ama belli ki pandemide o da çok bunaldı ve yeni kararlar aldı. Gecelere tam gaz geri döneceğini ise Instagram’dan yaptığı paylaşımla duyurdu!

Yasakların kalktığı 1 Temmuz gününü işaret eden Demet Akalın, arkadaşı Ayta Sözeri’nin konser videosunu paylaşıp, “Perşembeden sonra biz. Her gece sokak, her gece sahne ve her gece içeceğim” diyerek fena dağıtacağının sinyalini verdi. Demek ki, artık gecelerden yaptığı paylaşımları göreceğiz. iyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz