İlayda Alişan’ın Masumiyet Dizisindeki Karakteri Ela Yüksel’in Stilini İnceliyoruz

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

İlayda Alişan’ın Masumiyet Dizisindeki Karakteri Ela Yüksel’in Stilini İnceliyoruz

Fox Tv’nin iddialı dizisi Masumiyet kısa sürede Türkiye’nin en çok sevilen projelerinden biri oldu. Başladığı günden beri reyting listelerini altüst eden dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin bu büyük başarısının altında yatan bir neden de zekice hazırlanmış karakter stilleri. İlayda Alişan’ın hayat verdiği Ela karakterinin ruhuyla oldukça uyumlu bir şekilde oluşturulmuş dizi stylingine gelin hep birlikte detaylıca inceleyelim.

Her Anlamıyla Genç ve Enerjik

masumiyet-ilayda alişan

Henüz 19 yaşında, üniversite çağlarında ve hayatının baharında olan genç kızımız için hazırlanan bu stil her parçasıyla gençliği anlatıyor. Özellikle günlük stilinde kapüşonlu hoodieler ve sweatshirtleri bol bol kullanan Ela, bu kombinleriyle yaşının verdiği enerjiyi stiline de yansıtabiliyor.

Biraz Romantik Biraz Asi

masumiyet-ilayda alişan

Oldukça tatlı ve duru bir güzelliğe sahip Ela karakterimizin seçtiği parçalarda gençliğin getirdiği asi ruhu da görüyoruz tabii ki. Fermuar detaylı deri ceketini giymeyi çok seven Ela, bunu deri eteği ile de birleştirerek asi bir tarz yaratmayı başarmış. Aynı zamanda duygusal ve romantik bir karakter de olan Ela böyle asi parçaları nötr renkler ve romantik parçalarla kombinleyerek iyi bir denge kurmuş gibi gözüküyor.

masumiyet-ilayda alişan

Şüphesiz Ela botları çok seviyor. Ayakkabı seçimlerinde kalın tabanlı botlar veya çizmeler kullanan Ela, gençliğini ve asiliğini de botlarla iyice pekiştiriyor. Fotoğraftaki kombiniyle oldukça romantik ve tatlı gözüken güzel karakterimiz bot seçimiyle stilindeki asi tavrı korumayı başarmış.

Kış Stilinin Vazgeçilmezi: Modern Kazaklar

masumiyet-ilayda alişan

Ela’ya özellikle renkli kazaklar çok yakışıyor. Genç karakterimizin dolabında bol bol bulunan kazaklar farklı şekil ve modellerde karşımıza çıkabiliyor. Bazen tek renk ve bedenini saran triko kazak giymeyi tercih eden güzel karakterimiz kimi zaman daha salaş seçimler yapabiliyor. Bir kot bir kazak gibi minimal kombinlerde bile çok güzel gözüküyor.

Ela’nın Alt Giyimdeki Favorisi: Etekler

masumiyet-ilayda alişan

Yaşına uygun enerjik ve mini etekler Ela’nın stilinin vazgeçilmezlerinden. Farklı kumaş ve kesimlerde karşımıza çıkan etekler Ela’nın genç ve dinamik stiliyle de oldukça uyumlu. Özellikle kolej stilini hatırlatan ekoseler ve çan kesim etekleri güzel karakterimiz sık sık kullanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz