Meedo Enişte Sağ Olsun Suit Gördük: Şeyma Subaşı Jakarta’da Melisa’yı Bahane Ederek Lüks Suitini Gösterdi!

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Meedo Enişte Sağ Olsun Suit Gördük: Şeyma Subaşı Jakarta’da Melisa’yı Bahane Ederek Lüks Suitini Gösterdi!

Şeyma Subaşı ve Meedo çiftinin İstanbul tatili kısa sürdü! Birkaç günlüğüne İstanbul’a gelen ve magazin gündemini karıştıran Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ve kızı Melisa’yla birlikte soluğu Endonezya’nın başkenti Jakarta’da aldı. Kaldıkları otelin lüks suitini kızı Melisa bahanesiyle takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı, lüks yaşamına kaldığı yerden devam ediyor.

Şeyma Subaşı

İstanbul’a Geldi Ortalık Karıştı!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, İstanbul’a bir geldi pir geldi! Kendisi hakkında çıkan “Popo estetiği yaptırdı, ayağa kalkamıyor!” haberlerine kızgınlığını gizleyemeyen Şeyma, basın mensuplarının sorduğu sorulara cevap vermemeyi tercih etti. Hem arkadaşlarıyla hem de ailesiyle özlem gideren güzel fenomenimiz, ayağının tozuyla Buket Aydın’ın canlı yayınına katılmayı da ihmal etmedi.

Şeyma Subaşı

Buket Aydın’ın canlı yayınında Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile nasıl tanıştığını da anlatan Şeyma, Meedo eniştemiz ile yıl bitmeden evleneceğinin müjdesini de verdi! Eski eşi Acun Ilıcalı’nın da evleneceğinden haberi olduğunu ifade eden Şeyma; eğer Meedo ile evlenirse aylık aldığı 125 bin TL’lik nafakasını alamayacak. Bakalım Meedo ve Şeyma çiftimizin ilişkileri nasıl şekillenecek; takipte kalıp göreceğiz.

Şeyma Subaşı

Jakarta’da Lüks Suit Görmedik Demeyiz!

Ancak İstanbul’da uzun süre kalmayan çiftimiz, İstanbul’dan sonra rotayı uzak doğuya çevirdi! Endonezya’nın başkenti Jakarta’ya giden Meedo ve Şeyma; dünyaca ünlü bir otelin suitinde kalacaklar! Hatta yanlarında yardımcılarını da götüren ikili sayesinde hem suit hem de Jakarta’yı göreceğiz. Tabii Şeyma Subaşı, böylesine lüks bir suitte kalır da story paylaşmadan durur mu? Asla!

Melisa’yı bahane ederek Meedo ile kalacakları suitin bütün odalarını gezen Şeyma Subaşı; Instagram takipçilerine nispet yapmaktan da geri durmadı. Şeyma’nın Jakarta’da olduğunu ise storynin sonunda odanın camına yazılmış yazıdan anladık. Evet biraz stalker olabiliriz… Ne diyelim çiftimize mutluluklar ve iyi tatiller dileyelim! Çayımızı çorbamızı aldık, Jakarta gezisi için Şeyma’nın storylerini bekliyoruz.

Storyleri bekliyoruz dememize gerek kalmadan soluğu Bali adasında alan Şeyma ve Meedo; şimdiden Bali’nin doğal güzelliklerini bizlerle buluşturmaya başladı bile. Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz