Dedikodu Kazanı: Sabancılar’ın Pazartesi Sendromu, Şeyma Subaşı’nın Suiti, JetSet’te İstenmeyen Gelin Skandalı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

5 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Sabancılar’ın Pazartesi Sendromu, Şeyma Subaşı’nın Suiti, JetSet’te İstenmeyen Gelin Skandalı!

Pazartesi sendromuna ilaç gibi gelecek bir magazin turuyla karşınızdayım! Bakalım 5 Nisan Pazartesi günü ünlülerimiz neler yapmış? Hazırsanız magazin turu başlıyoor!

1. Nazlı Kayı’nın Pazartesi Sendromu Herkesi Dumur Etti!

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Sabancı ailesinin en büyük oğlu Hacı Sabancı, geçtiğimiz aylarda bir süredir birliktelik yaşadığı Nazlı Kayı ile evlilik yolunda ilk adımı atmış ve nişanlanmıştı! Nişanlandıktan sonra aynı evde yaşamaya başlayan Nazlı ve Hacı çiftinin düğün hazırlıkları devam ederken; bugün Nazlı Kayı’nın Instagram hesabında paylaştığı “Pazartesi sendromu” herkesi dumur etti! Sabancı ailesinin sendromu da bizimkilerden farklı oluyor arkadaşlar… Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı da Olmasa Suit Göremeyeceğiz!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma’nın İstanbul ziyareti kısa sürdü! Sevgilisi Meedo ile İstanbul’a gelen ve geldiği gibi magazin gündemini karıştıran Şeyma Subaşı; İstanbul’dan sonra soluğu Endonezya’nın başkenti Jakarta’da aldı. Lüks bir otelden suit kiralayan Meedo ve Şeyma sayesinde suit görmüş olduk! Tabii Şeyma, kızı Melisa’yı bahane ederek bütüüüün suiti Instagram takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

3. Alişan ve Berna Laçin Arasında Aşı Polemiği!

Berna Laçin

Berna Laçin ve Alişan arasında “aşı” polemiği güne damgasını vurdu! Dün Twitter’dan Koronavirüs aşısı olduğunu açıklayan Berna Laçin’e aşı sırasının nasıl geldiği merak konusu oldu. Twitter’da küçük çaplı bir yiyen Berna Laçin; 10 yıllık gazeteci olduğu için devletin kendisine “basın kartı” verdiğini söyleyince ortalık daha da karıştı. Hatta olaya Alişan bile dahil oldu! Berna Laçin’e, kendisinin gönüllü aşı olduğu zamanları hatırlatan Alişan; Berna Laçin’in nasıl basın kartı aldığını sordu. Ancak Berna Laçin’den Alişan’a cevap gecikmedi:

Bu arada detaylar için:

4. Bergüzar Korel’den Yeni Açıklama!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç

Güzel oyuncu Bergüzar Korel geçtiğimiz günlerde 3. çocuğuna hamile olduğunu ve bu yüzden de bir süreliğine yeni proje kabul etmeyeceğini açıkladı. Güzel oyuncu bugün ise büyük oğlu Ali’nin “normal” büyümesi için elinden geleni yaptığını söyledi; “Onu hiçbir zaman sınav yarışlarına sokmadan, okul kuralarında sıra beklemeden, kurslara hocalara boğmadan bu yaşa geldik. Bundan sonra da düzenin içinde hırpalanmasına asla izin vermeden mutlu bir birey olması için elimden geleni yapacağım” Bu arada detaylar için:

5. Cemiyet Hayatı Bu Dedikodu İle Sarsıldı: Aslışah Alkoçlar İstenmeyen Gelin mi?

Aslışah Alkoçlar

Cemiyet hayatının en çok konuşulan isimlerden olan Aslışah Alkoçlar hakkında bugün ortaya yeni bir iddia atıldı! Söylentilere göre geçtiğimiz aylarda Kaan Demirağ ile hayatını birleştiren Aslışah Alkoçlar; Kaan Demirağ’ın babası HD Holding kurucusu Murat Demirağ tarafından “fazla medyatik” olduğu gerekçesiyle istenmeyen gelin ilan edilmiş! Kaan Demirağ’ın babası Murat Demirağ’ın isteme törenine ve nişan törenine katılmaması bu söylentileri güçlendiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz