Demet Akalın Tiktok Krizinden Sonra Teselliyi Survivor’da Arıyor! Aynı Fikirde Olduğuna Şaşırdı: “Öleceğim!”

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Demet Akalın Tiktok Krizinden Sonra Teselliyi Survivor’da Arıyor! Aynı Fikirde Olduğuna Şaşırdı: “Öleceğim!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın Survivor sevgisini bilmeyen yoktur! Müsait olduğu her akşam aksatmadan Survivor’ı izleyen Demet Akalın’a Survivor yarışması yetmiyor olacak ki; öğleden sonra yayınlanan Survivor Panaroma programını bile seyrediyor! Bu ne Survivor aşkı böyle Demet?

Demet Akalın

Acun Ilıcalı’dan Okan Kurt’a Teklif!

Hatta hatırlayanlar olacaktır, Survivor 2021 için Acun Ilıcalı’nın teklif götürdüğü isimlerden biri Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’tu! Ailecek Survivor bağımlısı olan çiftimiz; 2021 yılında tam anlamıyla Survivor’ı dibine kadar yaşayacaktı. Fakat Demet Akalın’ın kızı Hira’nın babasından ayrı kalmak istememesi üzerine Acun Ilıcalı’nın teklifini reddeden Okan Kurt, bu yıl da Survivor’ı evinde takip etmek zorunda!

Demet Akalın ve Okan Kurt

Okan Kurt’un Survivor’a gitmiş olduğunu hayal edemiyorum, Demet Akalın neler yapardı acaba? Diğer yarışmalara Instagram üzerinden bool bol hakaret etmeyi ihmal etmezdi büyük ihtimalle! Kendi aleyhine olan her konuda sık sık Instagram hesabından birilerini sallamayı seven güzel şarkıcı; eşi Okan Kurt’un arkasından konuşan kişilere de gerekli cevabı verirdi!

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Demet Akalın’ın Survivor Fanatikliği!

Her sene aksatmadan düzenli bir şekilde Survivor’ı izleyen Demet Akalın; bu yıl Survivor’dan önce yayınlanan Survivor Panaroma programını da izlemeyi ihmal etmiyor. Eski Survivor yarışmacıların, bu yıl yaşananları yorumladığı program; Survivor’ın Söylemezsem Olmaz’ı diyebiliriz aslında! Her sene Survivor’a katılan yarışmacılar hakkında ağır konuşmaktan geri durmayan Hakan Hatipoğlu çoğu kez masadaki diğer kişilerle polemiğe girmekten de çekinmiyor.

Survivor Panaroma seyrederken Instagram’a story atmayı ihmal etmeyen Demet Akalın; program yorumcularından Mert Öcal’ın düşüncesiyle aynı fikirde olunca; “Mert’le aynı fikirdeyim. Öleceğim!” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Hatta Demet Akalın Mert Öcal’ın söylediklerine; “Aynen öyle!” diyerek televizyon başından cevap verdi! Geçtiğimiz sene Survivor’da yarışan Mert Öcal’ı bu sene Survivor Panaroma programında yorumcu olarak görüyoruz! Anlaşılan Demet Akalın da Mert Öcal’ın yorumlarını oldukça seviyor ve beğeniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz