Kardeşlerim Dizisinin Ayşe’si Çağla Şimşek’in Çıkışı Kimselerin Gözünden Kaçmıyor! Güzel Oyuncu Ödüllere Koşuyor

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Kardeşlerim Dizisinin Ayşe’si Çağla Şimşek’in Çıkışı Kimselerin Gözünden Kaçmıyor! Güzel Oyuncu Ödüllere Koşuyor

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin genç oyuncularından birisi olan Çağla Şimşek, bugüne dek yer aldığı projelerin ardından sonunda emeklerinin karşılığını almaya başladı. Kardeşlerim dizisinde Cemil Nalçakan, Ahu Yağtu gibi usta isimlerle birlikte kamera karşısına geçen genç oyunculardan birisi olan Çağla Şimşek kariyeri için önemli bir ödülün sahibi oldu. İşte Çağla Şimşek ve hak ettiği ödül!

3 Yaşından Bu Yana Ekran Başında

2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Şimşek aslında 3 yaşından bu yana kameraların karşısında. Bir gün annesi ile birlikte doktora giderken yolda Osman Yağmurdereli’nin gördüğü ve keşfettiği Çağla Şimşek o gün bugündür ekranlarda. O dönemlerde yapımcılık yapan Osman Yağmurdereli’nin dikkatini çeken Çağla Şimşek, annesinin gelen teklifi değerlendirip onu dizi setine götürmesi ile sektöre daha çocukken adım atar.

Elveda Derken’den Kardeşlerim’e

çağla şimşek kardeşlerim

İlk kez Elveda Derken adlı dizide Naz karakterini canlandıran Çağla Şimşek burada beğenilince başka bazı dizi ve reklam filmlerinde de yer almaya başlar. Ardından başrollerinde Yıldız Çağrı Atiksoy ve Sinan Sümer’in yer aldığı Kayıp Prenses adlı dizide oynar. Daha sonra Kırmızı Işık ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde yer alan Şimşek’i ‘Hayat Devam Ediyor’ ve ‘Küçük Gelin’ dizilerine görüyoruz.

Ödülün Sahibi Oldu

blank

Son olaraksa ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Çağla Şimşek bu yılki Gelişen Türkiye Ödülleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Dizi Oyuncusu” ödülünün sahibi oldu. Dizi ekibinde çok sayıda genç oyuncuya yer verilmesi dizisin en önemli özelliklerinden birisini oluşturuyor. Usta oyuncularla birlikte aynı kamera karşısına geçen genç oyuncular adeta dizinin parlayan yıldızları haline geliyor. İşte bu genç oyuncular arasında yer alan Çağla Şimşek de buradaki performansının sonucunda “Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Dizi Oyuncusu” olarak sektörde sağlam bir konum elde ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz