Sıkı Dostlar Buluştu! Berfu Yenenler ve Gamze Erçel’in Çocuklarının Lahmacun Partisi İçinizi Isıtacak

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

Sıkı Dostlar Buluştu! Berfu Yenenler ve Gamze Erçel’in Çocuklarının Lahmacun Partisi İçinizi Isıtacak

Eser ve Berfu Yenenler çiftinin oğlu Kuzey, Gamze Erçel’in kızı Mavi’yle şimdiden dost oldu. İki “kankanın” lahmacun aşkı görenleri çok güldürdü.

Eser ve Berfu Yenenler çifti, Gamze Erçel Yıldırım ve Caner Yıldırım’la yakın arkadaş. Sosyal medyadan ve influencer olmaktan doğan bu dostluk, onların çocuklarına da sıçradı. Yenenler çiftinin oğlu Kuzey ve Yıldırım çiftinin kızı Aylin Mavi, şimdiden çok yakın arkadaş!

Kuzey ve Aylin Mavi, 2019’da dünyaya geldi. O günden beri de -pandeminin zorunlu tuttuğu zamanlar haricinde- pek ayrılmamış gibi görünüyorlar! Gamze Erçel Yıldırım’ın kızı Aylin Mavi ve Kuzey’i yemek yerken çektiği görüntüler, izleyenlerin içini ısıttı.

“Nasıl büyüdüler?”

Berfu Yenenler Gamze Erçel Aylin Mavi Kuzey

Gamze Erçel Yıldırım, bugün kızı Aylin Mavi’yi lahmacun partisine götürdü. Böylece sıkı dostlar Aylin Mavi ve Kuzey tekrar kavuştu! Anneleri de doğdukları günlerle şimdiki hallerini karşılaştırarak bol bol duygulandı.

Büyüdüler tabii ki, Kuzey yakında abi bile olacak! Bir diğer dikkat çeken ayrıntı da kupalardı.

Fotoğraflarını Bastırmışlar

Berfu Yenenler ve Gamze Erçel Yıldırım, keyif yaparken bir şeyler de içtiler tabii ki. Kullandıkları kupalar ise takipçilerini çok mutlu etti. Çünkü kupada Kuzey ve Aylin Mavi’nin fotoğrafları vardı!

Berfu Yenenler Gamze Erçel Kuzey Aylin Mavi

Genellikle herkese sitem eden ve “diss” kabiliyetiyle tanınan Berfu Yenenler, bebeklerin tatlılığına dayanamadı! Nasıl dayansın ki, şu bebeklerin tatlılığına bakar mısınız?

Berfu Yenenler Gamze Erçel Aylin Mavi Kuzey

Kuzey ve Aylin Mavi’nin oyun oynarkenki fotoğraflarını paylaşan Berfu Yenenler, “Bir süre bu fotoğraflarda boğulurum. Ne güzelsiniz bebeler ya sizi nasıl doğurduk?” diyerek tavana vuran sevgisini ortaya koydu. Yenenler çiftinin yakında kavuşacağı “Mete Emmi” de bu sevgi dolu ortamda çok mutlu olacaktır!

Umarız, bu güzel ailelerin, özellikle de Aylin Mavi ve Kuzey’in, dostluğuna hiç zarar gelmez. Hep böyle mutlu olun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz