Herkes Bunu Konuşuyor! Yıldız Tilbe Aynı Şarkıyı Hem İrem Derici’ye Hem de Öykü Gürman’a Vermiş

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

Herkes Bunu Konuşuyor! Yıldız Tilbe Aynı Şarkıyı Hem İrem Derici’ye Hem de Öykü Gürman’a Vermiş

Ünlü şarkıcı İrem Derici, dün hayranlarının sorularına cevap verirken şaşırtan bir olayı anlattı. Meğer İrem Derici, Yıldız Tilbe’nin unutkanlığının mağduru olmuş!

irem derici fotoğrafı

Ünlü şarkıcı İrem Derici, bir yandan hayatının en üretken dönemini yaşarken, bir yandan da sosyal medyadan çıkmıyor. Ünlü şarkıcı, dün yine Instagram üzerinden takipçilerinin sorularına cevap verdi. Her zamanki dobra tavrı sayesinde magazin basınına birkaç gün yetecek kadar malzeme de verdi!

Yıldız Tilbe

Ama çok konuşulan bazı itirafların ve esprilerin arasında gözden kaçan bir durum vardı. Meğer İrem Derici, Yıldız Tilbe’nin unutkanlığının mağduru olmuş!

Şarkı İçin Kafasını Isırmıştı

İrem Derici Yıldız Tilbe

İrem Derici ve Yıldız Tilbe’nin biraz karmaşık bir ilişkisi var. Söz konusu Yıldız Tilbe olunca bunu tahmin etmek pek zor değil zaten. Örneğin, Yıldız Tilbe, şarkısını okumak isteyen İrem Derici’nin kafasını ısırmıştı! Ama bu bir ret değildi. “Şarkımı okumak istiyormuşsun, oku bakalım” diyerek İrem Derici’ye onay verdiğinin işaretiydi!

Yıldız Tilbe İrem Derici

İrem Derici’nin Yıldız Tilbe şarkısı için yaptığı coverın ardından ikilinin arasındaki bağ daha da güçlendi. Yıldız Tilbe, İrem Derici’ye özel bir şarkı verdi! İrem Derici, ara ara bu şarkının yakında geleceğine dair sinyaller verdi. İrem Derici, pandemi döneminde dur durak bilmeden yeni şarkılar çıkardı ama Yıldız Tilbe’den aldığı şarkıdan hiç haber gelmedi. Meğer bunun sebebi Yıldız Tilbe’nin unutkanlığıymış!

Şarkıyı Başkasına da Vermiş

İrem Derici

Dün, bir türlü haber gelmeyen bu şarkıya ne olduğu da soruldu. İrem Derici de bomba bir yanıt verdi!

İrem Derici Instagram

Ünlü şarkıcı, “Yıldız Abla şarkıyı bana verdiğini unutup başkasına da vermiş aynı şarkıyı. O kişi single çıkarıp klip çekti şarkıya” diyerek skandalı ortaya çıkardı. Ama aralarında bir kırgınlık yok. Yıldız Tilbe’nin müsait bir zamanında yeni bir şarkı bakacaklarmış. Umarız, İrem Derici, o şarkıyı aldığını bir yere kaydeder de böyle olaylar tekrar yaşanmaz!

Öykü Gürman

Bu itiraftan sonra herkes şarkıyı kimin aldığını merak etmeye başladı. İddialara göre o kişi Öykü Gürman!

“Yine Sevenler Sevsin”

Öykü Gürman

Yıldız Tilbe’nin iki kişiye birden verdiği şarkının “Yine Sevenler Sevsin” olduğu konuşuluyor. Öykü Gürman, “Sen Anlat Karadeniz” dizisiyle yakaladığı popülerliğin ardından müziğe geri dönmüştü. Bu şarkıya geçtiğimiz yaz çektiği klip de epey ses getirmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz