İlk Kez Konuştu! Gönül Dağı’nın Yıldızı Berk Atan Sevgilisi Selin Yağcıoğlu’yla Neden Saklandıklarını Söyledi

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

İlk Kez Konuştu! Gönül Dağı’nın Yıldızı Berk Atan Sevgilisi Selin Yağcıoğlu’yla Neden Saklandıklarını Söyledi

Ünlü oyuncu Berk Atan ve influencer Selin Yağcıoğlu, gizlemeye çalıştıkları aşklarıyla gündeme geldi. Dün ilk kez magazin muhabirlerine konuşan kaçak aşıklar, neden gizlendiklerine dair de ipuçları verdi!

Berk Atan

TRT 1’in ilgiyle izlenen “Gönül Dağı” dizisinin başrol oyuncusu Berk Atan, bu sayede uzun süredir olmadığı kadar popüler hale geldi. 2015’in star fabrikası dizisi “Güneşin Kızları”ndan sonra Burcu Özberk, Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş gibi bir yıldıza dönüşse de, tutan bir işi olmadı. “Gönül Dağı” sayesinde tekrar dikkati üzerine çekince özel hayatı da mercek altına alındı. Berk Atan’ın sosyal medya profillerini didik didik eden hayranları, ünlü oyuncunun bir influencerla aşk yaşadığını iddia etmeye başladı.

Selin Yağcıoğlu Berk Atan

Önceleri bu iddiaya şiddetle karşı çıkan Berk Atan, hemen yelkenleri suya indirdi. Sevilen influencer Selin Yağcıoğlu ile yaşadığı aşkı, sevgilisinin Instagram hesabında göstermekten de çekinmedi. Mutlu çiftin aşkları birlikte çıktıkları Çeşme tatilinde çekilen fotoğraflarla da belgelenince, gizli saklı hiçbir şey kalmadı. Dün akşam da magazin muhabirleri Alaçatı sokaklarını karış karış gezerek Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan’ı bulmayı başardı!

Büyüsü Kaçıyormuş

Berk Atan Selin Yağcıoğlu

Gazete Magazin muhabirleri epey çaba gösterdikten sonra buldukları Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu’nu röportaj yapmadan bırakmadı tabii ki! “Önce aynı yerlerden story’ler atıldı, sonra birlikte story’ler derken sizi takip ettik ve bir arada görüntüledik sizi. Hayırlı olsun” diyen muhabirler, mutlu çifte neler hissettiklerini sordu.

Berk Atan “Mutluyuz. Bu tarz ilişkilerde büyüsü kaçmasın diye çok da konuşulmaz” diyerek neden ilişkilerinin başında gizlendiklerine dair ipuçları verdi. Sonra da, muhabirlerden çekinen ve konuşmayan sevgilisine laf attı: “Ben kendi adıma mutluyum!” Selin Yağcıoğlu da utangaç tavırlarını elden bırakmayarak benzer şeyler hissettiğini söyledi. Ne diyelim, bu utangaç çifte biz de mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz