Demet Akalın Yine Kendini Tutamadı! Can Yaman’ı Aldatan Diletta Leotta’ya Çattı: Güzel Olsa İçim Yanmaz

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Demet Akalın Yine Kendini Tutamadı! Can Yaman’ı Aldatan Diletta Leotta’ya Çattı: Güzel Olsa İçim Yanmaz

Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta, Ryan Friedkin ile dudak dudağa görüntülendi. İhanetin ardından henüz Can Yaman’dan bir açıklama gelmedi.

Evlilik Arifesinde Olacak İş mi!

Sandokan dizisinin çekimleri için bir süredir İtalya’da bulunan ünlü oyuncu Can Yaman, gönlünü İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’ya kaptırmıştı. Aşklarını dolu dizgin yaşayan çift geçtiğimiz günlerde evlenmeye karar vermişti.

blank

Ancak mutlu günler uzun sürmedi! Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta’nın ihanetiyle sarsıldı.

Başkan Yardımcısı ile Dudak Dudağa!

blank

Geçtiğimiz günlerde İtalyan basınında yankı bulan bir haber, sosyal medyada hızla yayıldı. Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta, AS Roma takımının başkan yardımcısı, ünlü iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa görüntülendi! Basın mensuplarının bir otelde öpüşürken görüntüledikleri ikili, olaya ilişkin açıklama yapmadı.

Can Yaman’dan İhanete İlişkin Açıklama Gelmedi!

blank

Evlenmeye karar vermelerinin ardından ihanete uğrayan Can Yaman’dan, olaya dair bir açıklama gelmedi. Ancak ikilinin birbirlerini Instagramdan hala takip ediyor olması akıllarda soru işareti bıraktı. Çiftin birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmemeleri, birlikteliğin reklam amaçlı olabileceğini düşündürdü.

Demet Akalın’dan Olay Yaratan Yorum!

blank

Diletta Leotta’nın sevgilisi Can Yaman’ı, iş adamı Ryan Friedkin’le aldatmasına, Demet Akalın’dan olay yaratan bir yorum geldi. Ünlü şarkıcı twitter hesabından yaptığı paylaşımda ‘Kız da güzel olsa içim yanmaz. Çirkin ama paylaşılamıyor… Her zaman diyorum, çiirkin şansı!’ ifadelerine yer verdi. Dobralığı ve olaylara yaklaşımıyla her zaman dikkat çeken Akalın’ın bu paylaşımı görenleri şoka uğrattı. Paylaşımın ardından Demet Akalın’a gelecek tepkiler merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz