Şok Ayrılık: Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Diziden Ayrılma Nedeni Belli Oldu: Sette Büyük Kavga!

Aleyna

FOX

29 Nisan 2021

Şok Ayrılık: Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Diziden Ayrılma Nedeni Belli Oldu: Sette Büyük Kavga!

Aylardır Yasak Elma’dan ayrılacağı haberlerini yalanlamaktan sıkılan Nesrin Cavadzade, dün akşam Instagram hesabından dizide canlandırdığı Şahika karakterinin cenazesinden fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı! Yasak Elma’nın ters köşelerine hepimiz alışığız fakat sanırım bu sefer farklı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Nesrin Cavadzade dizinin yeni yönetmeniyle kavga edince, yapım ekibi deyim yerindeyse güzel oyuncunun fişini çekmiş!

Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam

Yasak Elma Ters Köşeyi Çok Seviyor!

100 küsür bölümler heyecanın, aksiyonun ve entrikanın bir an bile durulmadığı Yasak Elma dizisinde her bölüm şaşırmaya devam ediyoruz! “Ters köşe” terimini bol bol kullanmaktan çekinmeyen senaristler muhtemelen hem seyircileri hem de oyuncuları çoğu kez “Yok artık!” dedirtmeyi pek seviyor. 2021 dizi sezonunda birbirinden iddialı ve dram yüklü Gülseren Budayıcıoğlu dizileri varken 4. sezonunda bile izleyicileri kendisine bağlamayı başaran Yasak Elma’yı tebrik etmek gerekiyor!

Yasak Elma

Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de iddialı ve gizem dolu senaryosuyla 4 sezondur yolunda emin adımlarla ilerleyen dizide; sezon başından beri dönen bir geyik var. Netflix’in “Bir Başkadır”ında oynadığı diziyle her fırsatta dalga geçen ve memnuniyetsizliğini belli etmekten geri durmayan bir oyuncuyu canlandıran Nesrin Cavadzade; iddiaya göre Bir Başkadır’da kendisini canlandırmış!

blank

Nesrin Cavadzade’nin Ayrılık Nedeni Belli Oldu!

Bu iddianın ardından yapım ekibinin Nesrin Cavadzade ile yollarını ayırdığı söylentileri sosyal medyada çok konuşuldu fakat gerçek çıkmadı! Geçtiğimiz günlerde ise güzel oyuncu Instagram hesabından Yasak Elma’da canlandırdığı Şahika karakterinin cenazesinden fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı. Birçok kişi senaristlerin ters köşe yaptığını düşünse de TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Nesrin Cavadzade gerçekten de diziden ayrılıyor. Nedeni ise kavga!

Nesrin Cavadzade

Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Yasak Elma’nın yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca bir süreliğine yerine dizinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt geldi. Bu sırada Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, o gün seti olmamasına rağmen Neslihan Yeşilyurt’u ziyaret etmek için sete geldi. Yakın arkadaş olan ikili sohbete dalınca; Neslihan Yeşilyurt görevini yardımcısına devredip Eda Ece ile sohbete daldı. Çekim uzayınca sinirlenen ve üşüyen Nesrin Cavadzade; “İşi bititip öyle sohbet etseydiniz” deyince ortalık gerildi! Neslihan Yeşilyurt ile laf dalaşına giren Nesrin Cavadzade sinirlendi ve seti terk etti. Hatta telefonlarını da kapattı.

Nesrin Cavadzade

Yaşanan olay yapımcı Fatih Aksoy’a iletilince Nesrin Cavadzade’ye cenaze sahnesi yazılmaya karar verildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz