İmkansız Denilen Oldu! Esra Erol Konuklarına Bu Kez “Mercimek” Müjdesi Verdi

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

İmkansız Denilen Oldu! Esra Erol Konuklarına Bu Kez “Mercimek” Müjdesi Verdi

Sevilen program “Esra Erol’da” bu kez bir skandala değil, hayalleri için yıllarca uğraşan bir ailenin mutluluğuna sahne oldu. Esra Erol’un açıkladığı haber stüdyoyu sevince boğdu.

Esra Erol

ATV’nin ilgiyle izlenen programı “Esra Erol’da”, kayıpları bulmaya ve aile dramlarını çözmeye devam ediyor. Yıllarca evlilik programlarıyla ekrana gelen ve insanların aile kurmasına vesile olan Esra Erol, şimdi de dört bir yana dağılan aileleri birleştiriyor. Aynı kanalda yayınlanan ve benzer formatta devam eden “Müge Anlı ile Tatlı Sert” daha polisiye kıvamında bir programken, Esra Erol aile dramlarına ve duygulara daha fazla ağırlık veriyor. Sansasyonel hikayeleriyle sosyal medyayı birbirine katan “Esra Erol’da”, zaman zaman çok mutlu anlara da sahne oluyor. Örneğin, borcundan dolayı zor duruma düşen bir insan için herkes seferber olup borcu kapatıyor. Yeni bir hayat kurmak için mücadele eden kadınlara iş ve ev desteği veriliyor. Neyse ki, son programda da yine umut dolu anlar yaşandı.

İmkansız Denilen Oldu

Esra Erol, bugün Fatih ve Didem Güney çiftini konuk etti. Programda görmeye alışık olduğumuz skandallardan çok uzak olan çift, birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini ve mutlu olduklarını anlattı. Gerçekten de çok mutlu ve huzurlu görünen Güney çiftinin sıkıntısı ise çok istedikleri halde beş yıldır bir çocuklarının olmamasıydı. Esra Erol, “Biz burada çoğu zaman evlatlarını terk edenlere sitem ederken buluyoruz kendimizi. Ama sizin de hayattan tek bir dileğiniz var” sözleriyle durumu açıkladı. “Dileğimiz bir bebek sahibi olmak, sizin aracılığınızla inşallah. ‘Yalnız değilsiniz’ dediniz, biz de çıktık geldik” diyen Didem Güney, tüp bebek başvurusu için geldiklerini söyledi. Başvuru için yönlendirenler ise “Önce Allah, sonra Esra” diyen çiftin anneleriymiş.

Didem Güney, çocuk sahibi olduğundaki en büyük isteğinin bebeğine “Mercimek” demek olduğunu belirtti. Esra Erol da, “Yeşil mercimek mi, kırmızı mercimek mi bilemem. Ama orada bir mercimek var” diyerek müjdeyi verdi! Gözyaşlarına boğulan çift birbirlerine sarılarak haberi kutladı. Esra Erol’un da gözlerini dolduran olay tüm izleyicileri çok mutlu etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz