Buse Varol ve Alişan Programın Ardından Soluğu Tatilde Aldı: Tatil Fotoğrafları Gelmeye Başladı!

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Buse Varol ve Alişan Programın Ardından Soluğu Tatilde Aldı: Tatil Fotoğrafları Gelmeye Başladı!

Star TV’de ekranlara gelen ve 10 ay boyunca yüzümü güldüren Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programı dün final bölümünün ardından ekranlara veda etti. Final bölümünde yaşanan hüzünlü ve duygusal anların ardından Buse Varol ve Alişan soluğu tatilde aldı! Çiftimizden tatil fotoğrafları gelmeye başladı bile.

Alişan ve Demet Akalın

Finalle Ekranlara Veda Etti!

Geçtiğimiz Ağustos ayında yayın hayatına başlayan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı 10 ay boyunca hafta içi her gün evlerimize konuk oldu. Programa katılan konuklar, uzmanlar ve ünlü şeflerle birlikte geçen dolu dolu bir sezonun ardından çok yorulan ve yıpranan ortilerimiz Cuma günü son kez seyircilerinin karşısına çıktı. Final bölümünde canlı yayında duygusal anlar da eksik olmadı. Özellikle de Demet Akalın son kez stüdyoya doğru ilerlerken gözyaşlarına hakim olamadı.

blank

Ancak “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı istiktarsız reytinglerle yapımcıların yüzünü pek güldüremedi! Hele de programın ilk dönemlerinde; Hakan Altun’la gerilen Alişan ve Demet Akalın sosyal medyada resmen dalga konusu oldu. Alişan’ın; “Bazı sanatçıları konuk olarak çağırıyoruz ama gelmemek için ‘Müziği bıraktım’ diyorlar. Sonrasında başka programlara katıldıklarını görüyoruz!” açıklaması kafalarda soru işareti yaratmıştı. Fakat kısa süre içinde bu ismin Hakan Altun olduğu ortaya çıktı.

Hakan Altun

Program Bitti Tatil Başladı!

Alişan’a “Müziği bıraktım” diyen Hakan Altun’un birkaç ay sonra; Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile müzik programı yapmaya başlaması da oldukça enteresan tabii! Ancak bütün bu konular ve kırgınlıklar geride kaldı, dün “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı final bölümüyle ekranlara veda etti. Programın final bölümünün üzerinden 24 saat geçmeden Tektaş ailesi soluğu tatilde aldı! Kısa bir tatilden sonra dizi çekimi için sete girecek olan Buse Varol ve Alişan, programın bitmesini fırsat bilerek ufak bir kaçamak için yollara döküldü.

blank

Hatta Buse Varol’dan ilk tatil storyleri geldi bile! İyi tatiller!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz