Masumiyet Bitince Dostluk da mı Bitti? Serkay Tütüncü’den Deniz Işın’a: “Birbirimizden nefret edip…”

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Masumiyet Bitince Dostluk da mı Bitti? Serkay Tütüncü’den Deniz Işın’a: “Birbirimizden nefret edip…”

Ekran macerası kısa süren “Masumiyet”ten geriye sette başlayan güçlü dostluklar kaldı. Dizinin İlker’i Serkay Tütüncü’nün rol arkadaşı Deniz Işın için paylaştığı mesaj hem güldürdü hem de şaşırttı.

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, titizlikle hazırlanan ve aylarca heyecanla beklenen bir projeydi. Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Ertuğrul Postoğlu gibi güçlü bir kadroya, yetenekli genç oyuncular eşlik ediyordu. Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadına karşı şiddeti ele alan dizi, bir genç kızın adalet mücadelesini anlatıyordu. Giderek polisiye bir havaya bürünen dizi, yasak aşk gibi klişeleri de ekrana taşıyordu. İlk bölümüyle sosyal medyada büyük bir patlama yapan “Masumiyet”, aynı başarısını rating listelerinde gösteremedi. Haftanın en zor günlerinden çarşamba akşamında “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman”a rakip olan dizi, ortalama ratingler aldı. Önce günü değişen “Masumiyet”, yine beklenen izlenme oranlarına ulaşamayınca beklenen son geldi. Dizi 13. bölümüyle erkenden ekrana veda etti.

Öte yandan, “Masumiyet” genellikle mutlu ve huzurlu bir set oldu. Birlikte çok eğlenen ve bu anları sık sık paylaşan oyuncular, dizi bitse de görüşmeye devam edecek gibi görünüyor. Özellikle, diziyle büyük çıkış yapan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın dostluğu parmak ısırtan cinsten.

Şaşırtan Doğum Günü Mesajı

Serkay Tütüncü Deniz Işın

Bugün, dizinin İrem’i Deniz Işın’ın doğum günü. “Masumiyet” ekibinden pek çok kişi Deniz Işın’ı kutlasa da, kimse Serkay Tütüncü’nün garip mesajını geçemedi! Murda & SFB’nin “Napıyon Lan” şarkısı eşliğinde paylaştığı video takipçilerini şaşırttı.

Nice senelere canım. Birbirimizden nefret edip, küslüğümüzün 15 saniye sürdüğü senelerin olsun, seviliyorsun” diyerek Deniz Işın’ın tuhaf bir videosunu paylaşan Serkay Tütüncü, herkesi çok güldürdü. Biz de Deniz Işın’a nice mutlu yaşlar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz