Tatilde Olanlar Oldu! Yasak Elma’nın Sevilen Oyuncusu Hakkındaki Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Tatilde Olanlar Oldu! Yasak Elma’nın Sevilen Oyuncusu Hakkındaki Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın oyuncularının tatili tam gaz devam ediyor. Hep beraber şarkılar söyleyen oyuncular, arkadaşları hakkındaki şaşırtan bir gerçeği de yeni öğrendi!

Yasak Elma

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Yasak Elma”, bu sene sezon finalini biraz erken yaptı. Böylece, hem çok yorgun olan ekibe dinlenme şansı doğdu hem de yerine geçen “Masumiyet” dizisi için son bir şans verildi. Bu şans “Masumiyet”e yaramasa da oyuncuları çok mutlu etti. Çünkü beşinci sezona yürüyen dizinin çekimleri herkesi çok yordu. Tatile daha erken çıkmak herkese iyi geldi. Ama oyuncular birbirlerinden yine ayrılamadı. Bir süre ayrı ayrı dinlenen “Yasak Elma” ekibi, hep beraber tekne kiralayarak Ege koylarını gezmeye başladı. Bu aralar Şevval Sam, Eda Ece, Gülenay Kalkan, Melisa Doğu ve Nesrin Cavadzade teknede gününü gün ediyor! Böylece, diziden ani şekilde ayrılan ve Eda Ece’yle kavga ettiği söylenen Nesrin Cavadzade’nin de aslında rol arkdaşlarıyla bir problem yaşamadığı ortaya çıktı.

Öte yandan, Eda Ece tatilin her anını paylaşmaya da devam ediyor. Şevval Sam’ın güzel sesinden şarkılar dinledikleri anlara siz de bayılacaksınız!

“Ama ben 1990’lıyım”

Teknede bir güzel eğlenen arkadaşlar, “Martini Bianco” adında da bir grup kurdu. Şaka bir yana, sazı eline alıp şarkılar söyleyen Şevval Sam ve Gülenay Kalkan herkesi mest etti. Eda Ece hariç!

Arkadaşlarının söylediği şarkıyı bilemeyen Eda Ece, “90’lı olduğumu fark ettiğim anlar. Ama ben 90’lıyım? Keşke Tarkan çalsa, “Acayipsin” bildiğim albüm” gibi yorumlar yaparak takipçilerini çok güldürdü. Şarkılar eşliğinde güzel bir gece geçiren arkadaşlar, Melisa Doğu hakkındaki tuhaf bir gerçeği de öğrendi.

Meğer Albüm Çıkarmış

Melisa Doğu Eda Ece Yasak Elma

Eda Ece’nin söylediğine göre, ekipte albümü olan tek oyuncu Şevval Sam değilmiş! Melisa Doğu’nun da 2008’de çıkardığı bir albümü varmış.

O Piti Piti hakkı yenmiş bir şarkıdır” diyerek Melisa Doğu’ya destek olan oyuncular, yarın bütün gün bu şarkıyı söyleyecek gibi görünüyor. Ne diyelim, iyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz