Sevenleri Endişenmeye Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Merve Dizdar’a Son Günlerde Neler Oluyor?

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Sevenleri Endişenmeye Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Merve Dizdar’a Son Günlerde Neler Oluyor?

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Gülben karakteriyle gönlümüzü çalan Merve Dizdar’ın son günlerdeki sosyal medya paylaşımları kafaları karıştırmaya devam ediyor! Genellikle Instagram’da paylaştığı enerjik ve neşeli gönderilerine alıştığımız güzel oyuncunun son iki gündür manalı ve göndermeli sözler paylaşması sevenlerini harekete geçirdi! Yoksa Merve Dizdar’ın evinde kriz mi var?

Büyük Çıkış Yakaladı!

34 yaşındaki güzel oyuncu uzun yıllardır sinema, dizi ve tiyatro sektöründe seyircileriyle buluşmaya devam ediyor. 2011 yılından beri pek çok farklı dizi, sinema ve tiyatro projesiyle seyrettiğimiz Merve Dizdar, 2020 yılının başına kadar genellikle yardımcı karakterleri canlandırıyordu. Ancak ünlü oyuncu Gupse Özay’ın yazdığı “Eltilerin Savaşı” filminde her şey değişti!

blank

İlk kez bir sinema projesinde başrollerden birini kapan Merve Dizdar, Eltilerin Savaşı sayesinde büyük bir çıkış yakaladı! Gupse Özay ve Uraz Kaygılaroğlu gibi sektörde bilinen ve popüler isimlerle aynı filmde rol almak, Merve Dizdar’ın sektörde daha fazla tanınmasını sağladı. Eltilerin Savaşı’ndan sonra ise şimdilerin en popüler ve sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı geldi.

Masumlar Apartmanı

Merve Dizdar’a Ne Oluyor?

Ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakteriyle karşımıza çıkan Merve Dizdar, sette kameralar açılınca Gülben’i oynamıyor adeta yaşıyor! Canlandırdığı karakterleri sonuna kadar benimseyen ve giyebilen Merve Dizdar; her hafta ekran karşısındaki izleyicilere görsel şölen yaşatmayı çok iyi biliyor. Sektördeki birçok kişi güzel oyuncunun yeteneğinin farkına varmış olacak ki; Merve Dizdar’a birçok teklif gelmeye başladı bile.

blank

Kariyer basamaklarını üçer beşer çıkmaya başlayan Merve Dizdar’ın son günlerdeki Instagram paylaşımları oldukça kafa karıştırıcı! Geçtiğimiz gün Instagram’dan; “Kendime sürekli şunu hatırlatıyorum: ‘Herkesi kendin gibi sanma!’” sözünü paylaşan güzel oyuncu bugün ise; “İnsan sevdiğine zaman ayırmaz, zaman yaratır. İkisi çok farklı şeyler!” paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Merve Dizdar’ın bu göndermeli storylerinin hedefinde kim var bilmiyoruz ancak anlaşılan bu aralar evde durumlar pek de iyi değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz