Sedat Peker Yakalandı Mı? Neden Video Yayınlanmadı? Twitter’dan Açıkladı…

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Sedat Peker Yakalandı Mı? Neden Video Yayınlanmadı? Twitter’dan Açıkladı…

Hakkında yakalama kararı çıkan Sedat Peker video yayınlamaması gündeme bomba gibi düştü. Organize suç örgütü lideri ve iş insanının video yayınlamamasındaki gerçek ise Twitter’da ortaya çıktı.

sedat peker

1971 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen ünlü iş insanı ve mafya lideri Sedat Peker son zamanlarda Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Youtube hesabından yayınladığı olay açıklamalar ve iddialar ile popülerlik kazanan isim, sosyal medyada olay yaratmaya devam ediyor. Pazar günleri video yayınlayan Sedat Peker’den açıklama geldi. Peker’in yaptığı açıklama ise gündeme bomba gibi düştü.

10. Bölümün Açıklaması Geldi

sedat peker

Ortaya attığı iddialardan dolayı hakkında yakalama haberi çıkan Sedat Peker neden yeni video atmadığıyla ilgili takipçilerine açıklama yaptı. Her pazar video atan mafya lideri, bu hafta video atmayacağını Twitter hesabından dile getirdi. Güvenli bir ortam oluşturamadığını dile getiren Peker “40 yaşından genç kardeşlerim (40 yaşından büyükler misafir) Güvenli bir ortam henüz oluşturamadım. Ancak hemen bozulmayın. Aperatiften daha güçlü ara sıcaklar mutlaka yayınlayıp bunları deli edeceğim (yayın Instagram ve Twitter hesaplarımdan olacak)” dedi.

İlk Kez 17 Yaşında Hapishane ile Tanıştı

sedat peker

1971 yılında dünyaya gelen Sedat Peker, ilk kez 17 yaşında hapishaneye girdi. Bu sebepten dolayı çevresinde “Reis” lakabıyla bilinen Peker, daha sonra mahkeme kararıyla Reis ismini kimliğine ekledi. Yasadışı suç örgütlerine karışmak ve adam öldürmekten yargılanan Peker, Kelebek Operasyonu, Ergenekon Davalarında yargılandı. Kocaeli Spastik Engelliler Derneği, Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği gibi yerlere yardımda bulunmakla gündeme gelen Sedat Peker, “En Hayırsever İş Adamı ve Yaşam Boyu Onur Ödülü” verilmişti. 15 Mayıs 2021’de hakkında kırmızı bülten talep edilen Sedat Peker’i 26 Mayıs’ta yakalama kararı verildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz