Sefirin Kızı’nda Değişim Çok Yakın! Tuba Büyüküstün Bu Sabah Bodrum Yollarına Düştü

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Sefirin Kızı’nda Değişim Çok Yakın! Tuba Büyüküstün Bu Sabah Bodrum Yollarına Düştü

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı” dizisinde başrol oynama kararı almıştı. Büyüküstün, bu sabah dizinin Bodrum’daki setine doğru yola çıktı.

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”nın başrollerini ünlü oyuncular Neslihan Atagül ve Engin Akyürek paylaşıyordu. Ancak Neslihan Atagül, ciddi sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Dizinin sevenleri “Başrol oyuncusu olmadan bu iş nasıl olacak” diye endişelenmeye başladı. Neyse ki yapımcılar bu işi hemen çözdü. Hem de hiç beklenmedik bir hamleyle! “Cesur ve Güzel” dizisinden sonra setlerden uzak duran star oyuncu Tuba Büyüküstün, bu diziye evet dedi.

Böylece televizyon tarihinin en iyi çiftleri arasında sayılan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek tekrar bir araya geldi. Özellikle de ünü dünyaya yayılan “Kara Para Aşk” dizisinin hayranları bu habere coştu.

Dizi Nerede Devam Edecek?

Tuba Büyüküstün’ün gelişini ilk önce “Sefirin Kızı” dizisinin resmi sosyal medya hesaplarından öğrendik. Ancak açıklamada bir tuhaflık vardı!

Kalbimiz yine Ege’de kalacak” cümlesi, dizinin artık İstanbul’da çekileceğinin bir işareti olarak görüldü. Çoğu izleyici de Tuba Büyüküstün’ün iki küçük kızı olması, okul durumları vs. nedeniyle işin Bodrum’da devam etmesinin zor olacağını düşündü. Ama durum pek de öyle olmadı!

Bu Sabah Yola Çıktı!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, özellikle pandemi döneminde sosyal medyayı en çok kullanan oyunculardan biri oldu. Ünlü oyuncunun sosyal medya geleneklerinden biri de Instagram’da da her sabah kahve içtiği videolar atarak sevenlerine “Günaydın” demek!

Star oyuncunun bu sabahki kahve videosu ise bambaşkaydı. Çünkü “Evimde son kahvem” diyerek Bodrum’a yola çıkacağını müjdeliyordu!

Yol Fotoğrafları Geldi!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, yoldan da fotoğraflar atarak dizide senaristlik yapan arkadaşı Eylem Canpolat’ı etiketledi. Tuba Büyüküstün’ün bir diziye sonradan katılmak gibi riskli bir tercih yapmasının sebeplerinden biri de Eylem Canpolat’a olan vefası olarak görülüyor. Ama senaryoyu hiç beğenmese bu işe yine de “Evet” der miydi, hiç sanmıyoruz!

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Engin Akyürek

“Sefirin Kızı”nın yeni bölümünde Neslihan Atagül’ün oynadığı Nare karakterinin gitmesinin yankıları sürecek. Sancar ve Melek, tüm konağın da dahil olduğu bir mutluluk oyunu oynayarak ayakta durmaya çalışacak. Günah keçisi ilan edilen Gediz’in tek desteği ise Müge olacak. Yahya ise Dudu’nun bir sürpriziyle karşılaşacak. Elvan da kendi yolunda yürümek için cesaretini toplayacak.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün’ün gelişi ve hikayenin bambaşka bir yere gidişi 2-3 bölümü bulacak gibi görünüyor. Bakalım star oyuncuyu ilk kez göreceğimiz tanıtım ne zaman gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz