Instagram’ın En Romantik Erkeği Alişan! Yıldönümü Kutlamasından Sonra Anneler Günü Kutlaması Olay Yarattı

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Instagram’ın En Romantik Erkeği Alişan! Yıldönümü Kutlamasından Sonra Anneler Günü Kutlaması Olay Yarattı

Alişan ve güzeller güzeli eşi Buse Varol aşklarıyla Instagram’ı sallamaya devam ediyor. Romantik yıldönümü kutlamasıyla çıtayı arşa çıkaran Alişan’dan Anneler Günü paylaşımı geldi.

alişan-buse varol

Tüm Türkiye’nin çok sevdiği isimlerden biri olan Alişan 2018 yılında dünyaevine girdiler. Mutlu yuvaları ve aile saadetleriyle tüm Instagram ailesini büyüleyen çiftimiz evliliklerini birbirinden sevimli çocuklarıyla taçlandırdılar. Tüm sosyal medyaya karısı Buse Varol’a olan aşkını duyurmaktan asla çekinmeyen Alişan yaptığı romantik paylaşımlarla adeta olay yaratıyor.

alişan-buse varol

Önceki günlerde 3. yıldönümlerini kutlayan çiftimiz hatırlarsanız sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Alişan Instagram hesabından düğünlerine ait bir video yayınladı. Eşine olan aşkını ilan eden Alişan, evliliklerinin hayatında verdiği en doğru karar olduğunu dile getirdi. O romantik sözlere ise Buse Varol “Ben de seni çok seviyorum kocacığım. El ele, diz dize yaşlanalım. İyi ki sen…” sözleriyle yanıt verdi. Çifte, takipçilerinden çok sayıda “Mutluluklar” diyerek karşılık verdi.

Anneler Günün Kutlu Olsun Aşkım

alişan-buse varol

Instagram’ın romantik erkeği Alişan karısının Anneler Günü de kutlamayı ihmal etmedi. Burak ve Eliz birbirinden tatlı iki çocuğa sahip olan çiftimiz çocukları ile sık sık paylaşım yapıyor. Buse Varol’un hem kızı Eliz ile hem de oğlu Burak ile pozlarını paylaşan Alişan, bu paylaşımlara “Anneler Günün Kutlu Olsun Aşkım” diye de not düşmeyi ihmal etmedi. Paylaşımlarına nazar boncuğu da ekleyen ünlü şarkıcı sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Onların da Anneler Gününü Unutmadı

alişan-buse varol

Ardından kendi annesi Suzan Yenilmez Tektaş’ın ve Buse Varol’un annesi Birsen Hanım’ın da Anneler Günü’nü kutladı. Ailesinin anneler gününü kutladıktan sonra kankalarını da unutmayan Alişan, yakın arkadaşları Demet Akalın ve Çağla Şikel’in Anneler Günü’nü kutladı.

alişan-buse varol
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz