Deniz Akkaya Instagram’da Soru Cevap Yaparken O Soruya Çok Sinirlendi! Ağzına Geleni Saydı: “Dangalak!”

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Deniz Akkaya Instagram’da Soru Cevap Yaparken O Soruya Çok Sinirlendi! Ağzına Geleni Saydı: “Dangalak!”

Eski manken Deniz Akkaya bu aralar magazin gündeminde kendine yer bulamasa da söyledikleriyle ve açıklamalarıyla sık sık konuştuğumuz isimlerden biri. Bugün ise ünlü mankenin Instagram’da soru cevap etkinliği sırasında verdiği bir cevap herkesi çok şaşırttı! Deniz Akkaya’nın içine Ozan Güven kaçmış resmen.

Deniz Akkaya

Değiştirdiği imajı, tarzı ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen Deniz Akkaya; geçtiğimiz günlerde farklı tarzıyla çok konuşulmuştu. Sadece tarzıyla değil Instagram paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başaran eski manken; dün akşam Instagram hesabından tüm ünlü simaların ara ara takipçileriyle yaptığı “Soru cevap etkinliği” yapmak isteyince ortalık karıştı.

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya’nın Instagram’la İmtihanı!

Kendisine sorulan sorulara sert yanıtlar veren Deniz Akkaya “Kendini Müslüman hissediyor musun?” sorusuna verdiği yanıtla akıllara Ozan Güven’in “Ne saçma sorular bunlar ya?” çıkışını getirtti; “Hayırdır kardeşin, ne dangalakça soru bu. Karşında kadın var diye mi hayırdır? Aklını alırım cevap sana vahiy yoluyla gelir! Zekzek! Senin gibi Müslümanlık diye yeni bir din uydurdu. Ben ona tabi ve ait değilim!”

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya’nın bu soruya neden sinirlendiği bilinmez. Ancak din konusuna birazcık takmış eski manken! “Biraz Mevlana” sorusuna ise “Bu yeryüzünde geleceğe ışık tutan en önemli düşünce sisteminin ruhani aracısıdır. Tek yol buradan geçer. Gerisi benim yolum değildir. Bu böyle biline!”

Deniz Akkaya

Buradan sonra ise kendisine hakaret eden kişiyi ifşalayan Deniz Akkaya, Türkan Saylan’a da hakaretler eden bu Instagram kullanıcısını mahkemeye vereceğini söyledi.

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya’nın ifşaladığı Fatma Hanımı da tebrik etmek lazım, bu kadar eleştirdiğiniz birini inatla takip etmek ve her storysine bıkmadan cevap vererek hakaret etmek büyük emek istiyor!

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya’nın din ile imtihanı devam ediyor…

Deniz Akkaya
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz