Maraşlı Boşuna Aşık Olmadı! Alina Boz’un Hayat Verdiği Mahur’un İlham Verici Stilini Masaya Yatırıyoruz

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Maraşlı Boşuna Aşık Olmadı! Alina Boz’un Hayat Verdiği Mahur’un İlham Verici Stilini Masaya Yatırıyoruz

Türkiye’nin en genç yeteneklerinden biri olan Alina Boz şüphesiz son dönemlerin en popüler yıldızlarından biri. Paramparça, Elimi Bırakma, Aşk 101 gibi önemli projelerde izlediğimiz güzel oyuncu şimdilerde Maraşlı dizisindeki başarılı performansıyla izleyicilerden büyük bir beğeni topluyor. Dizide son derece zeki ve entelektüel bir fotoğraf sanatçısını canlandıran güzel oyuncunun Maraşlı stili de büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Gelin güzel karakterimizin çabasız ve minimal şıklığına hep beraber göz atalım.

Siyahın Asaleti Derinin Gücü

maraşlı-alina boz

Mahur’un gardırobunda en çok gördüğümüz renklerden biri siyah. Özellikle siyah deri ceket kullanmayı çok sık tercih eden güzel oyuncu, stilinin yıldız parçasını kimi zaman baştan aşağı simsiyah giyindiği kombinlerinde kimi zaman da farklı renk pantolon veya gömlekler kullanmayı tercih ediyor.

Düz Renk Gömlekler ve İddialı Yaka Detayları

maraşlı-alina boz

Mahur’u neredeyse desenli bir şey giyerken görmek mümkün değil. Seçimini her zaman minimal parçalardan yana kullanan güzel karakterimiz çabasız ve sofistike bir stil ile karşımıza çıkıyor. Oversize düz renk gömlekleri giymeyi çok seven güzel karakterimiz, kimi zaman gömleğin ucunu bağlayarak kimi zaman da içine crop giyerek kendine has stilini ortaya çıkarıyor. İlgi çekici yaka detaylar ise Mahur’un sanatçı kişiliğinin duru ve özgün tarafını yansıtıyor.

Dış Giyimde ise Tercihi Oversize Kabanlardan Yana

maraşlı-alina boz

Güzel karakterimizin miminal stilinin yıldız parçaları ise genellikle kabanları. Kaban seçiminde de sadelikten ödün vermeyen Mahur, dümdüz bir kombinini oversize kabanlarla adeta parlatıyor. Kaban seçimlerini de genellikle siyah, beyaz, gri gibi nötr renklerden yana kullanan güzel karakterimizin özellikle beyaz kabanını çok beğendik.

Özel Günlerde İse Hem Cool Hem Feminen

maraşlı-alina boz

Genellikle spor kombinleriyle gördüğümüz Mahur, bu kırmızı elbisesiyle adeta başımızı döndürmüştü. Asimetrik kol detayı ile öne çıkan rüya elbise ile güzel karakterimiz aynı zamanda hem iddialı hem de sade olmayı başarıyor. Genellikle nötr renklerle gördüğümüz Mahur, özel günlerde giydiği renkli takımlarla ise çabasız ama iddialı şıklığını koruyor. Takı seçimini yine sadelikten yana kullanan Mahur; hem stili hem saçları hem de maçları ile minimal, çabasız ama son derece şık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz