Acun Ilıcalı Bu Sefer Herkesi Duygulandırdı: “Özlemim Her Geçen Gün Artıyor!”

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı Bu Sefer Herkesi Duygulandırdı: “Özlemim Her Geçen Gün Artıyor!”

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, yıllar önce kaybettiği annesinin Anneler Gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ünlü yapımcının Instagram hesabından yaptığı paylaşım birçok kişinin yüreğini dağladı!

Acun Ilıcalı’nın Aile Özlemi!

Bizler Acun Ilıcalı’yı her zaman eğlenceli, samimi tavırları ve güleryüzlü haliyle görmeye çok alıştık! Kariyerinde inanılmaz yükselişler yaşayan ünlü yapımcının geçmişinde büyük bir aile travması var. Aslında bilmeyen yoktur, Acun Ilıcalı genç yaşta ailesinin trafik kazasında kaybetmiş.

blank

1990 yılında gerçekleşen kazayı şu cümlelerle anlatıyor Acun Ilıcalı; “Kızım Banu da onların yanındaydı. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180’le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım ise kurtulmuş. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Hepsi de iyileşebilecek kırıklardı, nitekim 4 ay sonra da eski sağlığına kavuşmuştu. Bu dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu’nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi.”

Acun Ilıcalı

Anneler Gününü Unutmadı!

Bu kazadan sonra uzun süre kendine gelemeyen Acun Ilıcalı, her sene ailesini anmayı da ihmal etmiyor. Ünlü yapımcı, acılarını gülüşlerinin ardına saklamayı çok iyi biliyor! Kazada hem annesini hem de babasını kaybeden Acun Ilıcalı, o tarihten sonra kariyerinde hızlı bir yükselişe geçti. Acun Firarda ile başlayan bu yükseliş, yıllar sonra bugün bile devam ediyor. Şimdilerde birçok ülkede farklı kanallar satın alan Acun Ilıcalı’nın futbol takımı bile var!

Her geçen gün işlerini biraz daha büyüten medya patronu bugün yıllar önce kaybettiği annesinin Anneler Gününü kutlamayı da ihmal etmedi. Acun Ilıcalı, Instagram’da anne ve babasının siyah beyaz bir fotoğrafını; “Sona ermeyecek özlemim her geçen gün daha da artıyor.. Sana ve babama layık olmak en büyük hayalim. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” sözleriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz