Ramo’nun Yıldızı Murat Yıldırım, Eşi İmane Elbani’nin İsmini Havuza Yazdırmış! Bu Ne Aşk Allah’ım

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Ramo’nun Yıldızı Murat Yıldırım, Eşi İmane Elbani’nin İsmini Havuza Yazdırmış! Bu Ne Aşk Allah’ım

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, oynadığı dizi ve filmlerle ve eşi İmane ile olan aşklarıyla adından söz ettirenlerden biri. Murat Yıldırım, son dönemlerde büyük ses getiren Ramo dizisinin başrolünde oynuyor. Ramo dizisi 1 yıldır Show TV’nin fenomen dizilerinden biri.

Gerçek bir karakterden uyarlanan Ramo karakteri, Murat Yıldırım’ın başarılı performansıyla seyirci tarafından bir hayli sevildi. Dizide cesur, zeki ve haksızlığa dayanamayan bir karaktere hayat veren Murat Yıldırım, dizi ile ilgili şu sözleri söylemişti: “Ramo dizisinin çekimleri çok yoğun geçiyor. Seyirciden geri dönüş çok güzel olduğu için fazlasıyla buna değiyor.”

Biricik Eşi İmane Elbane

Başarılı oyuncunun oyunculuk kariyerinden sonra rotayı özel hayatına ve aşkına çevirelim. Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani, ani bir kararla dünya evine girmişlerdi. O sıralar İmane Elbani, Los Angeles’ta Murat Yıldırım ise İstanbul’daydı. İş gereği bir süre telefon görüşmeleriyle ilişkilerini sürdüren çift bir anda evlilik kararı almıştı.

Murat Yıldırım ve İmane Elbani, 2016 yılında evlendi.

Aşklarını sosyal medyadan her fırsatta duyuran mutlu çift, geçenlerde 4. yılını kutlamıştı. Ortaya romantik görüntüler çıktı. Murat, İmane çifti de bu anları Instagram’dan paylaşmıştı.

Bugün ise İmane Elbani’nin Instagram’dan paylaştığı bir storyde aşklarının bir izine daha rastladık. Her yerde kar fotoğrafları paylaşılınca, Faslı gelinimiz İmane de bu akıma dahil olayım dedi belli ki! İmane Elbani, evlerinden attığı storyde karı göstermek istedi. Ancak storyi gören herkes farklı bir noktaya dikkat etti.

Murat Yıldırım ve İmane Elbani çiftinin evinin havuzunda “İmane” yazısı yazıyordu. Murat Yıldırım, evlerindeki havuza biricik eşinin ismini yazdırmış. Bu yazı hayranların gözünden kaçmadı. Bir kez daha loveladın bizi Murat!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz