İrem Derici’den Olay Dans! Ünlü Şarkıcı Doğum Günü Dansıyla Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

İrem Derici’den Olay Dans! Ünlü Şarkıcı Doğum Günü Dansıyla Sosyal Medyayı Salladı

34 yaşına basan İrem Derici, doğum günü için bir dans videosu hazırladı. Dans ettiği dakikaları Instagram’dan paylaşan ünlü yıldız, iddialı dansı ve paylaşımındaki notuyla magazin gündemine adeta bomba gibi düştü.

irem derici

Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla dikkat çeken şarkıcı İrem Derici, gündemden düşmüyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncusu Emre Aslan ile aşk yaşadığı konuşulan ünlü isim, bu kez de dans videosuyla sosyal medyayı salladı.

“Hiç Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Edeceğim”

Bugün ünlü sanatçının doğum günüydü. 34 yaşına basan başarılı şarkıcı doğum gününün Instagram’dan paylaştığı bir video ile kutladı. Olay videoda iddialı bir şekilde dans eden İrem Derici bu paylaşımıyla iki saat içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Instagram’da 7 milyon takipçisi bulunan yıldız isim paylaşımının altına, “Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim. Ve hiç incinmemiş gibi seveceğim. Çünkü ben öyle istiyorum.” yazdı. Beraber dans ettiği dans hocası Ömer Yeşilbaş’a teşekkür etmeyi ihmal etmeyen şarkıcı, dansıyla olay oldu.

“Komiğimize Gitti”

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncusu Emre Aslan ile yeni bir birlikteliğe yelken açtığı iddia edilen ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı. Aslan ile hakkında çıkan aşk haberlerini önce, “Böyle bir konuyla alakalı beraber konuşalım” diyen Derici, bu kez de Aslan’la arkadaş olduklarını söylemişti.

irem derici

Bu durumun yanlış anlaşıldığını ve Clubhouse’ta eğlendiklerini anlatan ünlü şarkıcı, “Arkadaşız’ diyorum. Lütfen bunu kırk kere söyletmeyin. Güldük, oynadık. Bizim komiğimize gitti” açıklamasında bulunmuştu.

irem derici

Aşk hayatıyla ilgili sorular üzerine, “Ne yapacaksınız benim kimi sevdiğimi?” diyen ünlü şarkıcı, geçen yıl kimseye duyurmadan gizlice aşk yaşadığını ifade etmişti. Derici, “Ben gizli tuttum mu tutarım. Ruhunuz duymadı. Geçen sene altı ay güzel ilişki yaşadım, kimsenin haberi olmadı. Söylemem gerektiği yerde söylerim bir şey olunca. Dünyada benim aşk meşk hayatımdan daha önemli şeyler var” demişti.

Benzer Haberler

Ömer şirin 22 Mart 2021

Hiç kimse izlemiyormuş gibi dans ediyorsanız bize neden haber veriyorsunux o zaman

Yorum Yaz