Dedikodu Kazanı: Pınar Altuğ’dan Seks Açıklamaları, İbrahim Tatlıses’in Büyük Aşkı Bitti, Seren Serengil Korkuttu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

21 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Pınar Altuğ’dan Seks Açıklamaları, İbrahim Tatlıses’in Büyük Aşkı Bitti, Seren Serengil Korkuttu!

Bugün baharın ilk günü! Bakalım ünlüler camiası baharın ilk gününde neler yapmış? İşte karşınızda 21 Mart Pazar gününün en çok konuşulan magazin olayları!

1. İrem Derici’nin 34 Yaş Dansı Sosyal Medyayı Salladı!

Güzel şarkıcı İrem Derici’nin bugün doğum günü! 34 yaşına basan İrem Derici, doğum gününü Instagram’dan yayınladığı bir dans videosuyla kutladı. İrem, bu nasıl dans, olaysın! “Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim. Ve hiç incinmemiş gibi seveceğim. Çünkü ben öyle istiyorum. ?”

2. İbrahim Tatlıses Kendisinden 43 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

İbrahim Tatlıses’in kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evleneceği iddia edilirken; ayrıldıklarını İbo Show programında açıkladı; “Kadınlar her şeye karışıyor, ‘O pul nereden geldi’ diye hesap soruyorlar. Gerçi benim hesap verecek kimsem yok, ayrıca olsa da kaç yazar kimseye hesap vermedim de vermem. Benim kadınlarım güçlü olmalı, güçsüz kadın sevmem. Yürüdüğünde yer korkacak!” Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil’in Sendromu Geri Döndü!

Seren Serengil

Kilo verme ameliyatı sonrasında kilo vermesini durduramayan Seren Serengil, bugün Instagram’dan yeniden sendrom yaşadığını itiraf etti! 46 kiloya düşen güzel yorumcu takipçilerinden yardım istedi; “Son bir haftada tekrar hastalığım geriledi ve 46 kiloya düştüm. Her yemekten sonra sendrom geçiriyorum fenalaşıyorum. Baş dönmelerim, mide bulantım geçmiyor. Bu ameliyatı geçirip benim gibi olanlar varsa, bunları yaşadıysan ve sonra geçiyor mu? Nasıl geçiyor? Bilgilendirebilirlerse çok memnun olurum” Bu arada detaylar için:

4. Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasında Gerilim Tırmanıyor!

Demet Akalın ve Aleyna Tilki

Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında gerilim hattı yaşanmaya devam ediyor! “Dünya starı olacaktı, çocuk dizisinde başrol oldu!” açıklamasıyla kavganın fitilini ateşleyen Demet Akalın’ı, Aleyna Tilki Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Fakat güzel şarkıcıdan, Aleyna Tilki’nin bu hamlesine jet bir yanıt geldi; “Dünya starı olana kadar takip etmeye devam edeceğim!” Bu arada detaylar için:

5. Engin Akyürek de Instagram Ünlülerinden Oldu!

Sefirin Kızı dizisinde başrol karakteri canlandıran Engin Akyürek, Instagram kullanmayan nadir ünlülerden biriydi! Fakat popüler kültür baskısına dayanamayan yakışıklı oyuncu sonunda kendisine bir Instagram hesabı açtı. Fakat sevgili Engin Akyürek, neden kullanıcı adınız fake hesap gibi? Çok rica ediyorum, düzeltiniz! Bu arada detaylar için:

6. Pınar Altuğ’dan Olay Seks Açıklamaları!

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Güzel oyuncu Pınar Altuğ, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye verdiği röportajla olay oldu. Çocuktan sonra evliliğin 2 yıl sekteye uğradığını söyleyen güzel oyuncu, evlilikte seks çok önemli dedi; “Seks önemlidir. Çünkü seks olmadığı zaman, aşk ve tutku düşmeye başlar. Sadece seksle de olmaz. Eve geldiğinde sadece yatakta güzel vakit geçiriyorsan bu bir zaman sonra sıkıcı olur. Dolayısıyla devamında iyi geçinmeli, ortak paylaşımların olmalı. Benim yaşla birlikte günlük hayatımdaki enerjim de düşmedi. Libido da bununla bağlantılı. Ne genç arkadaşlarım var, ‘Ay şimdi onu mu yapacağız’ diyorlar, yapıver işte, hallediver.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz