Ünlülerin Dubai Gösterisinde Sıra Kimde? Gariban Demet’ten Ece Erken’e, Berkay’dan Feride Hilal’e İşte Dubai Geçidi

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Ünlülerin Dubai Gösterisinde Sıra Kimde? Gariban Demet’ten Ece Erken’e, Berkay’dan Feride Hilal’e İşte Dubai Geçidi

Son zamanlarda magazin ünlülerimizin gözde tatil merkezi haline gelen Dubai’ye giden gidene. Adeta bir ünlüler geçidi yaşayan Dubai’ye gitme sırası acaba kimde? Ama resmen ailesini kapanın gittiği Dubai’ ye bakalım son dönemde kimler gitmiş? İşte ünlülerin Dubai geçidi!

Gariban Demet Bile Gitti!

Geçtiğimiz hafta ailesi ile birlikte Dubai tatiline giden ünlülerden birisi tabii ki Demet Akalın’dı. Uzayıp giden “Hani pandemide geçinemiyordun?” sorularına ünlü sanatçı “Allah garibana veriyor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden” diyerek çat diye gündeme oturmayı başarmıştı. Yetinmeyip 3 milyonluk yüzüklü havuz başı halleri ve Dubai kumsallarındaki pozları da “Ben de Dubai’deydim” demesine yetmiştir muhtemelen.

Feride Hilal Akın

Dubai kumsallarından bir fotoğraf da Feride Hilal Akın’dan. “Yok Yok” şarkısı ile çıkış yapan sanatçı ayrıca Show Tv’nin Yeni Gelin dizisinde de Şirin karakterini canlandırmıştı. Son olarak da pop şarkıcısı Buray ve RedKeys Music şirketinden rapçi KÖK$VL ile “Rampapapam” şarkısını yayınlayan Feride Hilal Akın Dubai’den yaptığı paylaşımla bir de aşk sinyali verdi takipçilerine.

Berkay ve Özlem Ada Şahin Çifti

Dubai’de olan bir diğer çiftimiz de Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti. Çift bir süredir arkadaşları ile birlikte ailecek Dubai tatili yapıyor. Hatta Özlem Ada Şahin’in fotoğrafları akıllarda yeniden mankenliğe dönüp dönmeyeceği sorularını uyandırdı. Bir süredir çocuklara bakmaktan işini geri plana atan Özlem Ada belki de Dubai’de artık fikrini değiştirmiştir, kim bilir!

Ece Erken’siz Olmaz!

Annesini ve çocuğunu da kaptığı gibi Dubai’ye giden bir diğer ünlü de Ece Erken. E kolay değil tabi, kendisi bir süredir Youtube kanalı için oldukça büyük bir efor sarf etti. Sevgilisi ile aralarındaki gerilim, sevgilisinin arabasını parçalamaya çalışması gibi tat kaçıran olaylar da işin içine girince bir Dubai şart olmuştu tabii.

Tansel Mercan

Dubai’nin ünlüler geçidine bir katkı da MRC Denizcilik Yönetim Kurulu Üyesi Tansel Mercan ve eşi Beliz Mercan’dan geldi. Arkadaşları Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin ile beraber tatile çıkan çift çölde safari fotoğraflarını paylaştılar. Ama çiftlerimizi ayrıca tebrik ediyoruz. Sayelerinde Dubai’nin bilindik lüks hotel ve kumsal fotoğraflarının dışında çölde safari aktiviteleri ile orijinal bir Dubai anısı görmüş olduk.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz