İrem Derici’den Oyunculukla İlgili Açıklamalar Var: “Oyunculuk yaparsam botoksu bırakırım…”

Seda Ergin

Haberler

5 Ocak 2021

İrem Derici’den Oyunculukla İlgili Açıklamalar Var: “Oyunculuk yaparsam botoksu bırakırım…”

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Radyo Juke’ta Sarı Şeker Sema’nın konuğu oldu. Dobra konuşmalarıyla sevilen şarkıcı program boyunca neler söyledi neler. Estetik konusu da açıldı, bitmeyen pandemi sürecinden de bahsedildi!

Ben Her Şeyim!

Söylediği pop şarkılarla kendini sevdiren İrem Derici, 2021 yılına bomba gibi girdi! Rapçi Sagopa Kajmer’in şarkısını yeniden yorumlaması büyük ilgi gördü. Bu konuyla ilgili, “Ben içimdeki çeşitliliği görsünler istiyorum, ben pop değilim ben her şeyim. Hayatımın 3 senesinde en ağır metal müziği de dinledim, zaman zaman rap de dinledim.” sözlerini söyledi. sadece popçu sınırlamasını istemiyor belli ki!

Odamı Ayırsınlar!

Yalnızlıktan hoşlandığını söyleyen İrem Derici, 2018 yılında tedavi gördüğü akıl hastanesinden bahsederek şu sözleri söyledi: “Bu yaza Kovid-19 bitmiş olmazsa, ben 2018 yılında birkaç haftamı geçirdiğim tımarhaneme geri dönerim, ‘odamı ayırsınlar’ buradan sesleniyorum. Bana Allah aşık olduğum şeyi meslek haline getirme fırsatı verdi ama bir senedir bunu yapamıyorum. Bu bir buçuk seneye doğru ilerlerse tımarhane bekle beni geri geliyorum. Evde 10 sene de kalırım, evi daha da küçültürüm, arabamı satarım ama bana sahne verin başka bir şey istemiyorum.”

İrem Derici, bu sözleriyle pandemi sürecine bir hayli isyan etti! Herkes gibi o da sıkılmıştı artık! Akıl hastanesinde tedavi gördüğünü de saklamadı.

Oyunculuk Yapacaksam Botoksu Bırakırım!

İrem Derici geçtiğimiz haftalarda fenomen dizi Menajerimi Ara’ya konuk oyuncu olarak girmişti. Bir bölümlük oyunculuk deneyiminden sonra İrem Derici’de ne cevherler olduğunu bir kez daha görmüştük!

İrem Hanım da oyunculukla ilgili iddialı sözler söyledi! “Oyunculuk yapacaksam botoksu bırakırım. Kendimi izlerken çok yetersiz buldum. Ses tonlamam, yüzümün diğer yerleri efsane ama kaşlar kımıldamayınca olmuyor.” sözleriyle oyunculuk düşündüğü sinyalini verdi!

İrem Derici’nin kilo aldığına, kilo verdiğine, estetiklerine, botokslarına, çeşitli operasyonlarına hep şahit olduk. Öyle ki gizlemekten yana değil güzel şarkıcı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz