Şeyma Subaşı Dur Durak Bilmiyor! Gizemli Sevgilisiyle Ettiği Seksi Dans Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

5 Ocak 2021

Şeyma Subaşı Dur Durak Bilmiyor! Gizemli Sevgilisiyle Ettiği Seksi Dans Sosyal Medyayı Salladı

Şeyma Subaşı’nı durdurabilene aşk olsun! Subaşı, dün yaptığı aşk itirafından sonra bu kez de sevgilisiyle ettiği dansla gündeme geldi.

Şeyma Subaşı, dün sevgisiyle olan bir fotoğrafını Instagram’a yükleyip bir ilişki yaşadığını cümle aleme duyurdu! “No nazar” notu düştüğü fotoğraf kimilerini çok güldürdü, kimilerini de derin analizler yapmaya itti! Malum, Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hakkında açıklamalar yapması ve “O Ses Türkiye” yılbaşı özel yayınına beraber katılmaları son günlerin en çok konuşulan olayıydı.

Bu durumun üstüne gelen “yeni ilişki” fotoğrafını Subaşı’nın yaptığı bir misilleme gibi görenler oldu.

Herkes, “O yüzden mi fotoğraf koydu, acaba ne oldu” diye düşünürken Subaşı yine yaptı yapacağını!

Kazara Kadraja Girdi!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın ilk karantina döneminde İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia’dan ayrılması sonrası adı pek çok kişiyle aşk dedikodusuna karıştı. Karantinanın ardından yine tatilden ve partilemekten kafasını kaldıramayan Subaşı’nın dans videolarından birinde göze çarpan bir kişi vardı!

“Kazara” kadraja giren bu kişinin Subaşı’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edildi! Bu kişi Mısırlı iş insanı ve yatırımcı Mohammed Alsaloussi idi. Ancak Subaşı bu iddialar hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Ta ki düne kadar!

“Sadece senin için”

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Şeyma Subaşı, dün nihayet bir ilişki yaşadığını kabul etti ve yeni sevgilisiyle bir fotoğraf paylaştı. “Peri masalım” dediği ilişkisi için “No nazar” diyerek de kem gözlere karşı bir kalkan oluşturdu!

Şaka bir yana, bu ilişki haberi gündemi fena salladı. Yankıları hala sürerken de Subaşı bir bomba daha patlattı!

Subaşı’nın “Only for you” (Sadece senin için) notuyla paylaştığı dans içi kıpır kıpır ettiren cinsten! Bakalım Mohammed Alsaloussi’nin yüzünü görmek ne zaman kısmet olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz