Deniz Seki ve Cenk Eren Usta Sanatçı Selda Bağcan’ı Ziyaret Etti: İşte Selda Bağcan’ın “Kedi Evi!”

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Deniz Seki ve Cenk Eren Usta Sanatçı Selda Bağcan’ı Ziyaret Etti: İşte Selda Bağcan’ın “Kedi Evi!”

Müzik dünyasının sevilen isimleri Deniz Seki ve Cenk Eren, usta sanatçı Selda Bağcan’ı ziyaret etmeye gittiler! Ziyaretleri sırasında da bol bol video ve fotoğraf paylaşmayı ihmal etmediler.

Cenk Eren’in Instagram hesabından paylaştığı videoda, Selda Bağcan’ın “kedili evini” görüyoruz. Birden çok kedi sahibi olan Selda Bağcan’ın kedileri evin her yerinde geziyorlar. Hayvan sevgisiyle tanınan Selda Bağcan’ın kedilerini Deniz Seki ve Cenk Eren’de oldukça seviyorlar.

Selda Bağcan’ın Olaylı Yorumu!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde röportaj veren Selda Bağcan her zaman sade ve usturuplu kıyafetleriyle ilgi çekmeyi başarıyor. Muhabirin “Neden dekolte giymiyorsunuz?” sorusuna verdiği cevapla, sosyal medyayı ayağa kaldırdı: “Müzeyyen Senar’ın solist altı olarak çıktım. Ama yine bakınca, hanım hanımcıktı hep. Dekolte zaten mümkün değil. Hayatımda hiç açık giymedim. Öyle omuzlarımı göstermek falan. ‘Sol muhafazakâr’ diyorlar ya hani, işte ben tam oyum. Sevmiyorum açık giyinmeyi, ayıp geliyor. Hatta bazı politikacıların eşlerini görüyorum, şok oluyorum. Benim tarzımın esprili bir anlatımı vardır. ‘Devrimci bacı’ kıyafeti derler. Ben böyle iyi ve rahat hissediyorum. Günlük hayatımda da zaten çok sade giyinirim. Sahnede sadece bir tık daha özenliyim.” diyerek dekolteye karşı olduğunu dile getirdi. Ancak bu cevapla birlikte; sevilen oyuncu Şebnem Bozoklu ve şarkıcı Kalben başta olmak üzere çoğu sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti!

Hatta şarkıcı Kalben: “Kendimi saklamaktan, terbiyeli komşu kızı gibi bir şey gibi davranmaktan, baskıcı kalıplara sığmaya çalışmaktan vazgeçmek bana enfes geldi. Dekolte vermek, vücudumu sevmek, kadın ruhumu hissetmek… Özgürce aşık olmak, utanmadan manşet olmak, dilediğimle el ele yürümek ve dilediğimce yalnız yaşamak… Kimseye ayıp borcum yok. Ne mutlu. Her insanın özgürce giyinmesi; açılması/kapanması; soyunması; ve paçavralardan bahsetmek yerine birbirimizi ayıplamadan yaşayabilmek dileğiyle…” açıklamasıyla Selda Bağcan’a karşı tavrını net bir şekilde ortaya koydu!

Selda Bağcan’ın Kedili Evi!

Selda Bağcan’ı iki yakın arkadaş olan Deniz Seki ve Cenk Eren ziyaret etti. Ziyaretlerini de videoya almayı ihmal etmediler elbette. Cenk Eren’in Instagram hesabından paylaştığı videoda, Selda Bağcan’ın kedilerini ve sade evini görüyoruz:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz