İrem Sak’tan Yakın Arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’na İtiraflar: “Keşke bana küssen artık…”

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

İrem Sak’tan Yakın Arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’na İtiraflar: “Keşke bana küssen artık…”

Oyuncu kankalar İrem Sak ve Uraz Kaygılaroğlu, Instagram’daki halleriyle herkesi çok güldürdü. İşte İrem Sak’ın komik itirafları!

Pek bilinmese de ünlü oyuncular İrem Sak ve Uraz Kaygılaroğlu yakın arkadaş. Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in kızları Ada’nın birinci doğum günündeki özel davetli listesinde İrem Sak da vardı mesela! 2016’da çekilen romantik komedi filmi “Dönerse Senindir”in setinde başlayan bu dostluk hala devam ediyor.

Komedi Yetenekleri Arşta!

İrem Sak

Bu sezon İrem Sak’ı fenomen dizi “Çukur”da, Uraz Kaygılaroğlu’nu ise “Sefirin Kızı” dizisinde izliyoruz. Aslında bu alışılmadık bir durum çünkü iki oyuncu da sektörde komedi yetenekleriyle yer edindi. İrem Sak, bir kadın oyuncunun hem komik hem de güzel olabileceğinin en iyi örneklerinden biri mesela!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu ise dizilerde kanıtladığı komedi yeteneğini gerçek hayatta da taşıyor. Kaygılaroğlu, gülmeyi ve güldürmeyi çok seven biri. Hatta çevresinde ondan daha çok gülünen biri olursa hemen rekabete girermiş, bu konuda o kadar iddialı!

Dedikodu da Arşta!

İrem Sak

İki oyuncu bu sezon bizi rol aldıkları yapımda güldürmeseler de sosyal medya paylaşımlarıyla bol bol güldürmeye devam ediyor. İkilinin arasında şakalar gırla gidiyor! Mesela, Uraz Kaygılaroğlu arkadaşı İrem Sak’ın fotoğraflarında sık sık gördüğümüz yılan şeklindeki küpelerine esprili bir yorum yaptı. Sonra da olaylar gelişti!

İrem Sak ve Uraz Kaygılaroğlu Instagram

Küpelerden taşan kalp güzelliğini yansıtmaya kararlı olan İrem Sak, bu şakaya sıra dışı bir tepki verdi! Sak, hem dedikodudan hem de dürüstlükten taviz vermediğini gösteren bir yorum yazdı. Arkadaşına, “Arkandan çok konuşuyorum. Keşke bana küssen” yazan Sak, dürüstlükte çığır açtı. İkilinin hayranlarının da epey kafası karıştı!

Şaka bir yana, bu yetenekli dostların arasındaki bağ umarım böyle sürer gider. Biz de belki bu ikiliyi başka yapımlarda karşılıklı döktürürken izleme fırsatı buluruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz