Şeyma Subaşı’nın Olay Yaratacak “Peri Masalı”! Yeni Sevgisiliyle Fotoğraf Paylaştı

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’nın Olay Yaratacak “Peri Masalı”! Yeni Sevgisiliyle Fotoğraf Paylaştı

Şeyma Subaşı paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Subaşı “peri masalım” diyerek sevgilisinin fotoğrafını paylaştı.

şeyma subaşı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle herkesin radarına giren Şeyma Subaşı, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da olay yaratarak hayatımızın daimi bir parçası oldu. Ilıcalı ve Subaşı yıllar boyunca sevgili olsalar da kızları Melisa’ya rağmen evlilikleri uzun ömürlü olmadı.

Şeyma Subaşı, boşanmanın hemen ardından İtalyan DJ Guido Deniz ile aşk yaşamaya başladı. Herkesi çok şaşırtan bu ilişki de fazla uzun sürmedi. İlişkinin bitişi hakkında söylenenler de Subaşı’nın sansasyonel şanına yakışan cinstendi! Subaşı’nın sevgilisinin faturalarını ödemekten bıktığı için ilişkiyi bitirdiği iddiası günlerce sosyal medyayı salladı. Ancak Subaşı, sorunun uzak mesafede ilişkilerini sürdürememek olduğunu söyledi.

Mısırlı Yatırımcı mı?

şeyma subaşı

Tam bu fatura davası kapanmıştı ki, Şeyma Subaşı ‘nın adı bu kez de başka isimlerle anılmaya başladı. İş insanı Mehmet Germiyanlıgil, aşk iddialarında en öne çıkan isim olsa da önemli birisi daha vardı! Subaşı’nın Mısırlı genç yatırımcı Muhammed Al Saloussi ile birlikte olduğu konuşulmaya başlandı.

Şu videodan sonra dedikoduların alevlenmesi çok normal! Ancak Subaşı 7 gün 24 saat parti kodunda yaşayan biri olduğu icinbu dedikodudan kimse emin olamadı.

Bugün Fotoğraf Geldi!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, nihayet bir ilişkisi olduğunu kabul etti. Hatta kabul etmekle kalmadı, sevgilisi ile bir fotoğraf paylaştı!

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin adını öğrenemedik, yüzünü de göremedik. Ama ona bir “peri masalı” yaşattığını nottan anladık! “No nazar, please” şeklindeki akıllara zarar nottan anladığımız kadarıyla da Subaşı uluslararası sularda yüzmeye devam ediyor!

Şeyma Subaşı

İlerleyen günlerde Subaşı’nın sevgilisinin Mısırlı iş insanı olup olmadığı da ortaya çıkacaktır. Bakalım, sağ gösterip sol vurmayı seven Subaşı’nın sevgilisi kim?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz