Meryem Uzerli’den Karnı Burnunda Pozlar Gelmeye Devam Ediyor! Bu Kez Sevenlerine Öpücük Gönderdi

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Meryem Uzerli’den Karnı Burnunda Pozlar Gelmeye Devam Ediyor! Bu Kez Sevenlerine Öpücük Gönderdi

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, heyecanla ikinci çocuğuna kavuşmayı bekliyor. Bu arada da bol bol poz vermeyi ihmal etmiyor!

Meryem Uzerli

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, şu sıralar ikinci çocuğunun hamilelik sevincini yaşıyor. Berlin-İstanbul hattında mekik dokuyan oyuncu, bugünlerde Berlin’deki evinde kızı Lara -ve söylentiye göre- ABD’li sevgilisiyle vakit geçiriyor.

Hamile olduğunu doğruladıktan sonra karnı burnunda pozlar paylaşmaya başlayan oyuncu, hayranlarının da onun heyecanını paylaşmasını sağladı. Uzerli, bugün bu pozlarla bir yenisini ekledi!

Sevenlerine Öpücük Yolladı!

Meryem Uzerli ve kızı

Meryem Uzerli, son paylaşımında hem çok tatlı hem de yorgun görünüyor. Ne de olsa bebeğin doğumuna az kaldı!

Şu aralar 8.5 aylık hamile olan Uzerli’nin stüdyoda çektirdiği hamilelik fotoğraflarını hatırlıyor musunuz?

Bu kadar havalı bir hamile olabilir mi? Şaka bir yana, Can Ateş’le yaşadığı hüsran dolu ilişkinin ardından kızı Lara’yı aslan gibi büyüten Uzerli, bu kez daha şanslı görünüyor. Adını açıklamadığı sevgilisinin geçtiğimiz aylarda Berlin’e, Uzerli ve kızının yanına taşındığı iddia edildi. Yani ünlü oyuncu bu kez yalnız değil!

Can Ateş’le Neler Oldu?

Meryem Üzeri ve Can Ateş

Meryem Uzerli, 2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki Hürrem karakterini oynamak için Türkiye’ye geldiğinde bir anda kendisini büyük bir şöhretin içinde buldu. Herkes onun peşinden koşarken o, iş insanı Can Ateş’le birlikte olmayı seçti. Ancak bu ilişkinin sonu büyük hüsran oldu. Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu nedeniyle aniden diziyi bırakıp Almanyaya döndü. Döndüğünde de hamile olduğunu öğrendi!

Can Ateş, durumu kabullenmeyerek Almanya’yı terk etti. Sonrasında da Uzerli dahil pek çok insanı dolandırdığı ve Türkiye’den kaçtığı ortaya çıktı!

Meryem Üzeri ve kızı

Neyse ki, ünlü oyuncu ve kızı Lara kendilerine muhteşem bir hayat kurdu. Umarız, bu kocaman ailenin mutluluğu bundan sonra da katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz