İşi Büyüttü! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Yıldızı Atakan Çelik Sesiyle Yine Herkesi Büyüledi

Aleyna

Haberler

31 Ocak 2021

İşi Büyüttü! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Yıldızı Atakan Çelik Sesiyle Yine Herkesi Büyüledi

Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda yer alan Atakan Çelik sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

2. Kuşak Oyuncuları Arasında Yer Alıyor

Atakan Çelik, Yılmaz Erdoğan liderliğindeki Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın 2. kuşak oyuncu kadrosunda yer alıyor. BKM Mutfak ekibindeki oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin kadrosuna da dahil olmuştu. Filmde, Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Asım Noyan karakterinin damadını oynamıştı.


Bilim Kanalı Bulunuyor

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 4-6-1024x640.jpg

Genç oyuncunun yeteneklerini saymakla bitiremiyoruz. YouTube’ta “Basfi ile Deneysel Bilim” kanalında her hafta bilime dair deneyler yapıyor. Kendisi, hazırladığı videolarla bilimi basit ve anlaşılır kılmayı görev edinmiş.

Sesiyle Dikkat Çekti

blank

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın ilk kuşağında Oğuzhan Koç sesiyle damga vurmuş ve adını kısa sürede geniş kitlelere duyurmuştu. BKM Mutfak’ın yeni kadrosunda da sesiyle büyüleyen bir isim ortaya çıktı; Atakan Çelik. Yetenekli oyuncu, oynadığı skeçlerde sık sık gitarını eline alıp şarkı söylüyor.

Aynı Zamanda Bir YouTuber

blank

Yetenekli oyuncunun bir YouTube kanalı da mevcut. YouTube kanalı henüz çok yeni ama biz kısa sürede yüksek abone sayısına ulaşacağına eminiz. Zira, kanalında şarkı söylediği harika performansları bulunuyor.

Atakan Çelik, Emir Can İğrek’e ait olan “Nalan” şarkısını çok güzel yorumlamış. Sevenleri de çok beğenmiş olacak ki, bir hayranı “Sesin çok güzel, keşke tüm şarkıları sen söylesen.” yorumunda bulundu.

Kanalı henüz çok yeni ama etkileşimi epey yüksek. Yayınladığı her video, söylediği her şarkı binlerce yorum alıyor. Kanal o kadar büyük ilgi gördü ki; Atakan Çelik sevenlerine, “İlginize çok teşekkürler, hadi 1 milyona.” diyerek takipçi kazanmak istediğini belirtti.

Kanalda yer alan bir diğer şarkı da; sözleri Sezen Aksu’ya ait olan “Susma” şarkısı. Umuyoruz ki, kısa zamanda daha fazla video yükler de biz de seve seve dinleriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz