“Metro” Çıkışıyla Sosyal Medyanın Diline Düşen Demet Akalın’dan Uludağ’da “Kayak Show” Geldi: Yine Linçlendi!

Aleyna

Haberler

31 Ocak 2021

“Metro” Çıkışıyla Sosyal Medyanın Diline Düşen Demet Akalın’dan Uludağ’da “Kayak Show” Geldi: Yine Linçlendi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yine sosyal medyanın diline düşmeyi başardı! Hiçbir şey yapmasa bile kesinlikle “yanlışlıkla” bir şeyler yaparak gündem olmayı ve sosyal medyanın diline düşmeyi başarıyor güzel şarkıcı. En son yaptığı “metro” çıkışından sonra soluğu Uludağ’da alan Demet Akalın, kendisine gelen linçlere aldırmadan kayak yapmaya devam ediyor. Hatta Instagram’dan “Kayak Show” paylaşarak, yeteneğini cümle aleme duyurdu.

Demet Akalın Sosyal Medya Lincinden Kurtulamıyor!

Hepimizin bildiğini gibi Demet Akalın’ın başı imla kurallarıyla dertte. Twitter’da her attığı tweetle ufak çaplı bir linç yemeyi başarıyor. Ancak Instagram’da son paylaştığı “metro” fotoğrafıyla sosyal mesaj vereyim derken, resmen rezil oldu.

blank

İstanbul’da Nişantaşı metrosunu paylaştığını sanan Demet Akalın, aslında Madrid’te bulunan bir metroyu paylaşmış! Karıştırmış ya da sosyal medyanın gazına gelmiş olabilir. Fakat İstanbul’da Nişantaşı metro durağının olup olmadığını kontrol etseydi en azından. Her gün metro kullanan kişiler, o fotoğrafın İstanbul’a ait olmadığını tek bakışta anlıyor.

blank

Tabii Demet Akalın’ın bu “metro” çıkışının asıl sebebi, eşi Okan Kurt’la açmış oldukları “Hirahan” ismindeki restorantın da kapalı olması. Fotoğraf her ne kadar yanlış olsa da; sosyal mesajının haklı olduğunu savunan Demet Akalın, bu paylaşımdan iki gün sonra Uludağ’a gitmeseydi daha inandırıcı olabilirdi. Keza kendisi linç yiyeceğini biliyordu:

Demet Akalın’dan Kayak Show!

Kimseyi dinlemeden her hafta sonunu Uludağ’da geçiren Demet Akalın ve ailesi, bu hafta da linçlenmesine rağmen soluğu Uludağ’da aldı. Instagram hesabına sık sık fotoğraf ve video yükleyen güzel şarkıcı, özellikle kızı Hira’nın her anını Instagram’da paylaşıyor.

Bugün ise Demet Akalın’dan ilk Reels videosu geldi. Instagram’ın sevilen özelliği Reels’ı ilk kez kullanan Demet Akalın, kayak yaparken çektiği bir videoyu Instagram hesabında paylaştı. Hakkını vermek lazım, Demet Akalın gerçekten de güzel kayıyor! Demet Akalın’ın bu “Kayak Show” videosu kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi ve yine pek çok “linç” yorumu yapıldı. Ancak Demet Akalın’ın umrunda mı? Değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz