Fenerbahçe’ye Transferiyle Olay Olan Mesut Özil’in Saatinin Fiyatını Duyunca İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Fenerbahçe’ye Transferiyle Olay Olan Mesut Özil’in Saatinin Fiyatını Duyunca İnanamayacaksınız!

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olması birkaç haftadır Türkiye gündemini oldukça meşgul ediyor. Ha geldi ha gelecek derken sonunda imza atıldı ve Mesut Özil Fenerbahçe’nin futbolcusu oldu.

Mesut Özil

Mesut Özil, Eşi Amine Özil ve kızlarıyla birlikte Türkiye’ye dönüşünü binlerce kişi telefonundan anlık olarak takip etti. Mesut Özil’in milyon euroluk imza attığı gün taktığı saat ise herkesin dilinde!

Fenerbahçe’nin Sosyal Medya Hesaplarında Yoğunluk Yaşandı!

Mesut Özil ve Amine Özil

Sosyal medya tarafında ise Fenerbahçe’nin sosyal medya hesaplarını yöneten kişiler için yoğun bir mesai yaşandı, birden çok kampanya ve videolar hazırlandı. Özellikle de Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye gelişinin duyurulduğu video sosyal medya kullanıcı tarafından çok eleştirildi.

Kimileri videoyu çok beğenirken kimileri de çok kalitesiz bir iş olduğunu iddia etti!

#MesutOl Kampanyası Çok Eleştirildi!

Mesut Özil

Bir başka eleştiri ise Fenerbahçe’nin Mesut Özil için oluşturduğu #MesutOl kampanyasıydı. Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye gelmesinde Acun Ilıcalı ve Ali Koç’un kişisel destekleri çok büyük, hatta Acun Ilıcalı’nın transfer parasının bir kısmını cebinden ödediği biliniyor.

Ancak Fenerbahçe, sarı lacivert renklerine bir dünya yıldızını katmak istemesi onlara pahalıya mal oldu ve taraflarından para istemeye başladı. #MesutOl kampanyasıyla para toplanması da sosyal medyada çokça eleştiri alan konulardan oldu. Hele de Fenerbahçe’nin kampanyayı duyurmak için Mesut Özil’e “Gel gündüzle gece olalım” şarkısını söyletmesi herkesi şaşırtan detaylardan biri oldu.

Mesut Özil’in Milyonluk Saati!

blank

Mesut Özil’in imza günü ise Fenerbahçe taraftarı tarafından büyük bir ilgiyle beklendi ve takip edildi. İmza gününe dair pek çok ilgi çekici detay vardı. Ancak güne damga vuran ufak bir detay çoğu kişinin gözünden kaçtı! İmza gününde Mesut Özil’in milyonluk saat takması herkesi şaşırttı. Mesut Özil’in taktığı saat 1 milyon 356 bin TL olduğu ortaya çıktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz