İşle Aşkı Birbirine Karıştıran Dicle’nin Zor Sınavı! Barış mı Yoksa İşi mi? Menajerimi Ara 40. Bölüm Ön İzleme

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

İşle Aşkı Birbirine Karıştıran Dicle’nin Zor Sınavı! Barış mı Yoksa İşi mi? Menajerimi Ara 40. Bölüm Ön İzleme

Star TV’de ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisinde başından beri tırnakları ile mücadele ederek kariyerini kazanan Dicle’yi bu kez oldukça zor bir karar bekliyor. Şirkette başka oyuncuların sorunları ile uğraşmaya devam ederken Barış’la da beklenmeyen bir sorun ortaya çıkar. Menajerimi Ara 40. Bölüm Ön İzlemede!

Menajerimi Ara 39. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Dicle Alper’in menajerliğini de üstelenmiş ancak bundan dolayı Ceyda’nın aşırı sert bir tepkisi ile karşı karşıya kalmıştı. Bu gerilimin ardından Kıraç ise Ceyda ve Dicle’nin arasında kalır. Diğer yandan Kıraç’ın başı Çukur’un oyuncularından birisi olan Mustafa Kırantepe ile beladadır. Kırantepe final çekimlerinin olduğu esnada bir anda ortadan kaybolur. Tabii ki dizinin yönetmeni ve ekibi de oyuncularının menajeri olan Kıraç’tan yardım isterler. Kıraç da hem oyuncusunu bulmak için hem de dizinin final bölümünün sızdırılmaması için büyük bir mücadele verir.

Çınar ve Dicle Elele

blank

Bu arada Dicle, Barış, Emrah, Gülin, Jülide, Meral ve Aydın hep birlikte bir akşam yemeğine çıkarlar. Bu esnada Dicle ve Çınar’ın oyuncuları olan Timur ve Didem sonu gelmeyen tartışmalarının sonucunda ayrılmaya karar verirler. Ancak aldıkları bu karar hem birlikte yer alacakları reklam kampanyasını hem de dizinin akıbetini zora sokar. Bu nedenle Dicle ve Çınar oyuncularını ikna etmek için her zamanki gibi birlikte çalışırlar.

Menajerimi Ara 40. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara dizisinde bu hafta ise Dicle kariyerinde önemli bir kararla daha karşı karşıyadır. Barış’la olan duygusal ilişkisi ve mesleği konusunda arada kalan Dicle sonunda bir karar vermek zorundadır. İşini ve ilişkisini birbirine karıştırdığını düşünen Dicle’nin bu durumdan çıkıp çıkamayacağını ise bu bölümde hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz