Sefirin Kızı Fiyaskosunu Çabuk Atlattı! Engin Akyürek Netflix’te Bomba Gibi Bir İsimle Oynayacak

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Sefirin Kızı Fiyaskosunu Çabuk Atlattı! Engin Akyürek Netflix’te Bomba Gibi Bir İsimle Oynayacak

Star oyuncu Engin Akyürek, “Sefirin Kızı” dizisiyle yaşadığı hüsranı bir sinema filmiyle giderecek. Yaz aylarında çekilecek filmin diğer başrol oyuncusu ise bomba gibi bir isim!

Engin Akyürek

Engin Akyürek, dünya çapında ünlenen ve star kabul edilen oyuncularımızdan biri. Bir yarışma programıyla oyunculuk serüveni başlayan ve ağır ağır ilerlemeyi seçen Engin Akyürek, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisiyle birlikte inanılmaz bir patlama yaptı. O günden beri de hangi projeye imza atsa yüksek izlenme oranları, sağlam gişe rakamları ve rekor yurt dışı satışlarını garanti eden bir isme dönüştü. Geçen sezon başlayan “Sefirin Kızı” dizisi de bir istisna olmadı. Ancak senaryo sıkıntıları nedeniyle ikinci sezonda ratingleri düşen dizi, diğer başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun gidişiyle iyice darbe aldı. Diziyi “Kara Para Aşk” dizisindeki partneri Tuba Büyüküstün’ün desteğiyle finale taşıyan Engin Akyürek, uzun bir aradan sonra rating hüsranıyla tanışmış oldu!

Engin Akyürek

Dizilere bir süre ara vereceği söylenen star oyuncu, yüzünü yine sinemaya dönme kararı aldı. “Bi Küçük Eylül Meselesi”, “Kader”, “Bir Aşk İki Hayat” ve “Çocuklar Sana Emanet” gibi son dönemin en kaliteli sinema projelerinde yer alan Engin Akyürek, bu kararıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Ayşe Arman’a verdiği röportajda çekimlerinin yazın başlayacağını açıkladığı filmin detayları belli oldu.

Bomba Bir İsimle Oynuyor

Engin Akyürek

Engin Akyürek, “Yolun Açık Olsun” filmiyle sinemaya dönecek. Çekimleri temmuz ayında başlayacak projenin yayınlanması için belirlenen platform Netflix oldu. Yönetmen ise dünya çapında beğenilen ve gişe rekorlarını alt üst eden “Yedinci Koğuştaki Mucize” filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin. Konu hakkındaki detaylar ise henüz bilinmiyor.

Tolga Sarıtaş

Ama projenin asıl bombası, Engin Akyürek’in partneri. Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, bu filmde yakın arkadaşı olan Engin Akyürek’e eşlik edecek. Şimdiden sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz