Yaşadıklarından Ders Almıyor! Demet Akalın İçin İkinci TikTok Faciası Kapıda

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Yaşadıklarından Ders Almıyor! Demet Akalın İçin İkinci TikTok Faciası Kapıda

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün akşam yine kızının sosyal medya hesaplarının reklamını yaptı. Paylaşımları, kızının birkaç ay önce TikTok’ta yaşadığı krizi akıllara getirdi.

Demet Akalın ve Hira

Ünlü popçu Demet Akalın, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri. Gün içinde Instagram’da onlarca paylaşım yapan ünlü şarkıcının tam 9.7 milyon takipçisi var! Ama kızı Hira’nın cephesinde işler bu kadar yolunda gitmiyor. Henüz 7 yaşında olan Hira, annesinin ve diğer yaşıtlarının izinden gidip sosyal medya hesapları açtı bile. Demet Akalın ne zaman evden paylaşım yapsa, Hira’yı elinde tabletle görür olduk. Hatta bir ara annesi kızına bir sürpriz yapıp TikTok fenomenlerini eve topladı ve Hira, “Geleceğin TikToker’ı” ilan edildi!

O günden sonra, Demet Akalın sık sık kızının TikTok hesabının reklamını yaptı ve takipçi kazanmaya çalıştı. Çünkü videoları istediği kadar beğeni almadığı için Hira çok üzülüyordu. Çok eleştirilen bu hareketlerden sonra bir de dolandırıcılık krizi yaşandı. Hira, annesi evde yokken sevdiği TikTok fenomenlerinden birinin canlı yayınına katıldı ve 7 bin TL’lik hediye gönderdi! Demet Akalın kızının dolandırıldığını söylerken, TikTok fenomeni de kendini savundu. Olaylar bir şekilde tatlıya bağlansa da akıllarda “TikTok faciası” olarak yer etti. Demet Akalın’ın son paylaşımıyla gördük ki, bu kez bizi bir YouTube faciası bekliyor olabilir!

Yine Reklam Yaptı

Demet Akalın, dün akşam yine Hira’nın sosyal medya hesaplarının reklamını yaptı. Belli ki, Hira takipçi sayılarından yine memnun kalmamış! Hal böyle olunca, annesi yine kızının YouTube videolarını beğenmeleri için takipçilerini seferber etmeye karar vermiş. Tatlı sert bir dille, “Bir kalp koyacaksınız ya, aaa” diye takipçilerini uyaran Demet Akalın, TikTok faciasından sonra gerekli tedbirleri almıştır diye düşünüyoruz!

Benzer Haberler

Yağmur 1 Haziran 2021

Ya demet abla sen zaten zenginin 7 bin lira ui boşver özgür balakarin hatası çocuklar onun çok seviyor diye herkesi soyacak mi yawww barajı geri all işte paranı özgür balakar vermese onun dava et!!!!

Yorum Yaz