Esra Erol’un Büyük Başarısı: Güzel Sunucu Yıllardır Karşılaştırıldığı Müge Anlı’yı Tek Kalemde Silmeyi Başardı!

Aleyna

ATV

30 Ekim 2021

Esra Erol’un Büyük Başarısı: Güzel Sunucu Yıllardır Karşılaştırıldığı Müge Anlı’yı Tek Kalemde Silmeyi Başardı!

ATV ekranlarında 5 yıldır Müge Anlı’ya benzer bir konseptle karşımıza çıkan Esra Erol, 29 Ekim Cuma günü reyting sıralamasında tüm programları, dizileri ve en büyük rakibi Müge Anlı’yı geride bırakarak zirveye yerleşmeyi bildi! Bu anları da Instagram hesabından paylaşarak kendisine destek veren izleyicilerine ve takipçilerine teşekkür etti. Esra Erol, 15 yıldır Türkiye’yi kasıp kavuran Müge Anlı’yı tek kalemde sildi!

RTÜK’ten Uyarı!

5 yıldır ATV’de aileleri bir araya getiren ve kayıp insanları bulan Esra Erol’un başarısı gözlerden kaçmadı ve bu sezon yapımcılar arka arkaya klon programlar yapmaya başladı. Kanal D’de, Ece Üner’in programı, Fox TV’de Fulya Öztürk’ün programı, Show TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın programı hatta Star TV’de Seda Sayan’ın programı, ATV’de ise Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarıyla birlikte toplamda 6 tane aynı konuları işleyen program karşımıza çıkmaya başladı.

blank

RTÜK’te son çare olarak gündüz kuşağında program yayınlayan 7 kanala uyarı yazısı gönderdi. ATV, Kanal D, FOX, Beyaz TV, Star TV, TV8, Show TV’ye gönderilen yazıda “Bu tür yayınların geneli değerlendirildiğinde, içeriği oluşturan konuların daha çok eşlerin birbirlerini aldatması, çarpık ilişkiler gibi toplumun millî ve manevi değerleri ile bağdaşmayan ve Türk aile yapısına uymayan olaylar üzerine odaklandığı tespit edilmiştir” açıklaması yapıldı.

Esra Erol Zirvede!

blank

Esra Erol ve Müge Anlı’nın programları bitiyor mu diye endişe ederken, bugün Esra Erol, Instagram hesabından 29 Ekim Cuma gününün reyting sonuçlarını paylaştı. Birçok milyon lira bütçeye sahip dizi ve programı ezip geçen Esra Erol, gündüz kuşağı programı olmasına rağmen birinci sırayı kaptı ve en büyük rakibi Müge Anlı’nın önüne geçmiş oldu. Güzel sunucu takipçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz