Son Dönemin Popüler Aşıkları HanKer’e Ne Oluyor? Kerem Bürsin Sevgilisi Hande Erçel’i Instagram’da Rezil Etti!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2021

Son Dönemin Popüler Aşıkları HanKer’e Ne Oluyor? Kerem Bürsin Sevgilisi Hande Erçel’i Instagram’da Rezil Etti!

Son yılların en popüler aşıklarından Kerem Bürsin ve Hande Erçel, bugünlerde New York’ta güzel bir tatilin tadını çıkartmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yaz aylarının başında el ele görüntülenen ve sonunda aşklarını dünyanın dört bir yanına duyuran çiftimize nazar mı değdi? Kerem Bürsin, sevgilisi Hande Erçel’in öyle bir fotoğrafını paylaştı ki güzel oyuncuyu Instagram’da rezil etti!

Aşkları Dolu Dizgin Devam Ediyor!

Fox TV’nin geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda eden dizisi Sen Çal Kapımı’nın başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizinin ilk tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladığından beri birbirlerine yakıştırılan çiftlerin başında geliyordu. Çiftimiz hakkında sık sık aşk iddiaları çıksa da hem Kerem Bürsin hem de Hande Erçel çıkan iddiaları inatla reddediyor ve sadece çok yakın arkadaş olduklarını iddia ediyorlardı.

Magazin basınının ve sosyal medya takipçilerinin inatla yalanlamaları kabul etmemesinde bir gerçek payı varmış! Sen Çal Kapı dizisi kısa bir tatile girince Hande Erçel ve Kerem Bürsin de soluğu Maldivler’de aldı. Maldivler’de romantik ve aşk dolu pozlar veren çiftimiz Türkiye’ye döner dönmez el ele görüntü verince artık aşklarını saklama ihtiyaçları duymadıklarını anlamış olduk.

blank

Instagram’da Rezil Oldular!

Bütün bir yaz boyunca yan yana gördüğümüz çiftimiz bugünlerde ise Amerika’nın en popüler şehirlerinden New York City’de güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Projelerinin sona ermesinin ardından tatillere başlayan çiftimizden Hande Erçel, yazdan kalma fotoğrafları arşivden çıkarıp Instagram’da paylaşınca ortalık karıştı!

blank

Sevgilisinin kendisini ifşa ettiğini gören Kerem Bürsin de boş durmadı ve Hande Erçel’in yüzü pastalı bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşarak sevgilisini rezil etti! Hande Erçel’den bu storylere bir misilleme gelecek mi? Göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz