Eşi Alişan’la Boşanma İddiaları Yüzünden Gündeme Gelen Buse Varol’dan Her Şey Yolunda Pozu: Mutluluğuna Diyecek Yok!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2021

Eşi Alişan’la Boşanma İddiaları Yüzünden Gündeme Gelen Buse Varol’dan Her Şey Yolunda Pozu: Mutluluğuna Diyecek Yok!

Alişan ve Buse Varol çiftini hepimiz tanıyoruz. Türkiye’nin en çok yakıştırılan çiftlerinden biri olan bu ikili, son zamanlarda oldukça zorlu zamanlar yaşadılar. Hem Alişan’ın kardeşini kaybetmesiyle hem de haklarında çıkan boşanma iddiaları ile sarsılan Buse Varol, uzun süren sessizliğini nihayet geçtiğimiz saatlerde bozdu ve olay yaratacak bir paylaşım yaptı. İşte o güzel ismin paylaşımı!

Eşini Bir An Olsun Yalnız Bırakmadı!

Alişan’ı Türk magazin gündeminin en sempatik isimlerinden biri. Biz onu komik halleri ve eğlenceli tavırları ile bilsek de ünlü sanatçı son zamanlarda oldukça zorlu bir dönemden geçti. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Covid-19 nedeniyle kaybeden ünlü şarkıcı her defasında üzüntüsünü dile getirdi ve büyük bir acı yaşadı. O böylesine kötü bir zamandan geçerken, eşi Buse Varol Alişan’ı bir an olsun yalnız bırakmadı.

Çift, birbirine bu zorlu zamanda daha çok kenetlendi ve aile olarak herkes birbirine destek verdi. Fakat son zamanlarda ortaya atılan bir iddia kafaları epey karıştırdı. Alişan ve Buse Varol’un boşanıyor olma haberleri herkes kadar bizi de epey şaşırttı.

Bu haberlerden sonra hem Alişan hem de Buse Varol bir süre sessiz kalsalar da sessizliğini ilk bozan Alişan oldu ve oldukça ünlü bir magazin programına bağlanarak; bütün bu boşanma iddialarının yalan olduğunu, eşi ile birbirlerine her zaman destek olduklarını ve Türk halkından anlayış beklediklerini dile getirdi. Alişan’dan sonra Buse Varol da mutluluk pozlarını paylaşarak cevabını vermiş oldu.

Bu Ne Güzellik!

Geçtiğimiz saatlerde bu fotoğrafını paylaşan Buse Varol, mutluluk pozu vererek boşanma haberlerini yalanlamış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz