“Söylemezsem Olmaz” Programında Bomba İddia! Bahar Candan ve Aziz Yıldırım Aşk Yaşadı!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

“Söylemezsem Olmaz” Programında Bomba İddia! Bahar Candan ve Aziz Yıldırım Aşk Yaşadı!

“Söylemezsem Olmaz” programında yine bombalar patladı. Deniz Akkaya, Bahar Candan’ın Aziz Yıldırım’la beraber olduğunu iddia etti!

Gerek sunucuları arasındaki gerginliklerle gerekse ortaya attıkları bomba iddialarla gündemden düşmeyen “Söylemezsem Olmaz” programı bugün olaylı konuk Deniz Akkaya’yı misafir etti. Son günlerde sık sık gündeme gelen Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili iddialara bir yenisini de Deniz Akkaya ekledi!

Murat Boz Pişmanlığı!

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler “İşte Benim Stilim” programıyla hayatımıza giren isimler. O zamandan beri de tarzları ve tuhaf tavırlarıyla sürekli gündemde olan Candan kardeşler üç gündür manşetleri süslüyor. Çünkü Nihal Candan evvelki gün “En pişman olduğunuz ilişki” sorusuna “Murat Boz’la olan parti ilişkim” yanıtını verdi!

Aslı Enver ve Murat Boz

Birkaç yıl önce Eser Yenenler’in evindeki partide yaşandığı iddia edilen Murat Boz ve Nihal Candan ilişkisi aylarca konuşulmuştu. Çünkü o sırada Murat Boz, Aslı Enver’le evlilik planları yapıyordu. İhanet gecesiyle ilgili Murat Boz, “Yapmadığım bir şey yüzünden Aslı’yı aldatılmış kadın durumuna sokuyorlar. Öyle bir şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık” demişti! Böylece, Nihal Candan’ın itirafı Murat Boz’un itibarını tekrar sarsmış oldu. Ama Candan kardeşlerin aşk hayatıyla ilgili tek gelişme bu değil!

Aziz Yıldırım’la Beraberdi!

Bahar Candan ve Aziz Yıldırım

Deniz Akkaya bugün katıldığı “Söylemezsem Olmaz” programında Bahar Candan’la ilgili çok önemli bir iddia ortaya attı. Bahar Candan’ın zamanında Fenerbahçe başkanlarından biriyle beraber olduğunu söyledi!

Bahar Candan’ın bir süre önce “Para gitti aşk bitti” diyerek neyi kast ettiğini anlatan Akkaya, sunucular dahil tüm Türkiye’yi şok etti. Seren Serengil’in olayı fi tarihindeki başkan Ali Şen’e kadar çekmesinden sonra Akkaya, isim vermeden o başkanın Aziz Yıldırım olduğunu ima etti! Ne diyelim, doğruysa magazin dünyası fena çalkalanacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz